Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Az jellemző rátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az jellemző rátok, hogy ha mondjuk szinglik vagytok de kívánjátok a szexet akkor csak úgy lefeküdtök valakivel?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom aki 20 éves és mindig meséli hogy találkozik pasikkal, mindig mással és általában csak szexelnek. Engem nem zavar csak félek hogy ez többekre is jellemző és kifogok egy ilyen lányt akkor csalódok benne. Csak úgy megbeszéli az adott palival hogy akkor majd szexelnek. Ez normális?
2015. szept. 9. 21:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Az átlagos (normális) nőknél ez nem így működik, mint ahogy a kedves barátnődnél.
2015. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja általában az ilyen nőknek teljesen elértéktelenednek a kapcsolatok,mert azt hiszik,h egy 10/10-es pasi megkeni őket,akkor már el is veszi őket.HÁT NEM!
2015. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hogy az ilyen csajok engem sose találnak meg...
2015. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam nagyon nem így működik, soha nem vonzottak az alkalmi kapcsolatok több okból sem, attól függetlenül, hogy nem ítélem el, aki erre vágyik.
2015. szept. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aperitif ***** válasza:
Nekem lánykoromban volt néhány alkalmi szexkapcsolatom, aztán következett egy több évtizedes monogám házasság, majd amikor elváltam, akkor megint voltak kalandjaim. Most, lassan egy éve megint van egy teljesen kiegyensúlyozott, és teljesen monogám kapcsolatom.
2015. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én simán csináltam ezt :D koncerten, szórakozóhelyen találkoztam vele, majd szexeltünk, sokszor szabadtéren, nekem megy nő létemre.
2015. szept. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ha úgy tekintjük, hogy egyes férfiak is ilyen szabadon élik meg a szexualitásukat, akkor a nők miért ne tehetnék...

Én rám abszolút nem jellemző ilyesmi, csak rendes kapcsolatokba megyek bele, azonkívül semmi.

18/L

2015. szept. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez teljesen emberfüggő. Két hosszabb kapcsolatom volt (már amennyire ilyen idősen hosszúnak lehet nevezni a kb. 1 évet), de a kettő között, illetve mióta szakítottam nem keresek semmi komolyabbat. Ez biztos meg fog változni idővel, mert úgyis bele fogok valakibe zúgni.

22L

2015. szept. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nekem állandó szexpartnerem van arra az esetre, ha mindketten éppen szinglik vagyunk.
2015. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!