Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet nemet mondani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet nemet mondani egy fiúnak, akit szeretsz, de ő csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Én szeretem, ő használ, sajnos nem tudok nemet mondani neki, élvezi, hogy velem mindent megtehet. Igazából csak magamra haragszom, mert hagyom neki, persze, hogy kihasználja.

2015. szept. 10. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, aki hagyja, azt ki lehet használni, és ne vedd sértésnek, de az ilyen meg is érdemli. Amit tehetsz: megkeresed az önbecsülésedet (valahol a föld alatt lesz, ha még van belőle valami), és tisztába kerülsz az értékeiddel.
2015. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De nincsenek értékeim. :/
2015. szept. 10. 09:42
 3/13 A kérdező kommentje:
Hogy mondhatnék nemet mikor szeretem? Nem tudom távoltartani.
2015. szept. 10. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Nincs mit tenni, próbáld élvezni a helyzetet. Te önmagadban semmi vagy. Ezt te is tudod.
2015. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha már odáig eljutottál, hogy felismerted, belátod, hogy ő csak "élvezi, hogy veled mindent megtehet", gyakorlatilag kihasznál, és játszik az érzéseiddel, akkor szerintem először azt kéne eldöntened, hogy jó-e ez így neked, vagy sem.


Ha TÉNYLEG úgy gondolod, hogy ez nincs így rendben, és nem akarod ezt így tovább, akkor meg az egészséges önbecsülésedet és az akaraterődet lenne érdemes összeszedni, és végleg kilépni ebből a kapcsolatból.


Ha ezt mégsem akarod igazán, vagy nem vagy képes "fejben rendbe tenni", lezárni ezt először magadban, aztán vele, és végleg eltávolodni tőle, akkor meg szerintem ne kínozd saját magad feleslegesen azzal, hogy azon agyalsz, hogy ő kihasznál, te meg szereted, hanem ha tudod, próbáld úgy felfogni a dolgot, hogy amúgy sem tart semmi örökké, ami jó neked ebben a kapcsolatban, azt fogadd el és élvezd ki.


Én mondjuk ha így éreznék valaki iránt, és ő így bánna velem, akkor azt választanám, hogy kilépek az életéből, de hogy neked mi a jó megoldás, azt csak te tudhatod.

2015. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy tényleg nincsenek értékeid. Nemet mondasz neki, lesz önbecsülésed, hogy képes voltál erre, és máris lesz egy értéked. De biztos van több is.
2015. szept. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Megérdemled a sorsodat.
2015. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kíváncsi vagyok ti távol tudnátok-e tartani magatokat attól, akit szerettek...
2015. szept. 10. 15:48
 9/13 anonim ***** válasza:
Hú, borzalmasan nehéz, mert ellentétes vágyak vannak a közelségére és a távolságára. A közelségére azért, mert szeretném ha velem lenne, a távolságára azért, mert tudom, hogy nem szeret és semmit nem jelentek neki, és ennek megfelelően is viselkedik, ha jelen van. Szóval ha nincs ott, kívánom hogy velem legyen, ha egy helyen vagyunk, azt kívánom, bárcsak költözne Új-Zélandra ebben a pillanatban ő vagy én (csak ne egyszerre).
2015. szept. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És mit szeretsz nenne, te szerencsétlen? A szeretet kétirányú dolog.
2015. szept. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!