Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyomi gyerek vagyok, amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomi gyerek vagyok, amikor a városban vagyok sose merem leszólitani a jó csajokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés
és mikor hazajövök meg megbánom h ilyen gyáva voltam, hisz a legrosszabb ami történhet hogy elküld, nem? Mit tegyek h merjek próbálkozni?

2015. szept. 10. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Háyn éves vagy? Majd meg belejösz.
2015. szept. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, h "nyomi"?
2015. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél ratyi. Hátha a pasiknál sikeresebb leszel.
2015. szept. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Figyelj: ha nem leszel bator, akkor egy lanynak se fogsz kelleni (maximum egy bulin egyejszakas kalandra)! Szoval ne izgulj! Ne parazz! A lanyok nem harapnak! :) eloszor idegeneknel probqlkozz es ha 1-2 alkalommal dikered lesz, akkor mar lesz annyi onbizalmad, hogy ismerosnek is imponalj! :) hajra!!!
2015. szept. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért kellene a jó csajokat rögtön leszólongatni?? Előbb - ha olyan szituáció adódik - és ott van egy jó nő, akkor próbálj beszélgetni vele valamilyen témáról, ami az adott szituációhoz illik, és majd meglátod, vevő-e rá, vagy sem. De csak úgy leszólítani valakit, ez nem is illik, és jól elküld majd valahova.
2015. szept. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit. Hagyd meg a csajozást azoknak, akik már megtalálták a tökeiket.
2015. szept. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!