Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok tudnátok szeretni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tudnátok szeretni egy alacsony termetű, vörös hajú, kapafogú, szeplős, szemüveges srácot, aki eléggé bunkó, de van 10 millió dollárja?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szeretni biztos nem tudná senki. De viszont a csajszik járnának vele meg dugnának vele mer pénzes pali. De nem szeretnék. Max azt mondanák.
2015. szept. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nyugi neked csak egyetlen pozitív dolog lehet az életedben....hiv pozitív
2015. szept. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még én is összejönnék vele.

27/F

A csajok meg úgyis hazudni fognak...

2015. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert neki annyi van, még nem tudnám szeretni. Sok embernek van, mégsem szeretem mindet.

Inkább az a kérdés, hogy mennyivel akarja megvásárolni a szeretetemet. :D

2015. szept. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egy pasi "eléggé bunkó" - akár velem, akár másokkal - akkor nem tudnám szeretni akkor sem, ha egyébként kifejezetten vonzónak találnám a külsejét, és sok más szempont mellett mindig is az érzelmi intelligencia volt az egyik leglényegesebb számomra ismerkedésnél.


Amitől meg boldog vagyok az életben és egy kapcsolatban, meg amitől teljesnek érzem az életemet, az nem pénz kérdése se most, se korábban nem volt az (pénzt én is tudok keresni, ha nem is 10 millát dollárban, de annyit simán, ami az anyagi biztonságomhoz és egy olyan életszínvonalhoz kell, amivel már jól érzem magam), szóval nem csak nem tudnék, de nem is akarnék szembemenni a saját érzéseimmel, és egy érdekkapcsolatban élni, pláne nem egy "eléggé bunkó" pasival.

2015. szept. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lel, nope.
2015. szept. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!