Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek luxusprostikat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek luxusprostikat?

Figyelt kérdés
Nem akarok az lenni, mielőtt félreértene valaki... :) Csak kíváncsi vagyok hogy a lelkiállapotuk milyen? Nem rossz mikor nincs kihez hozzábújni őszinte szerelemből? Vagy miután lefeküdtek mással pénzért nem rossz tükörbe nézni? Vagy drogoznak is hogy bírják ezt az egészet?

2015. szept. 10. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Kelemen Anna.
2015. szept. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

akit én ismerek, az a modellszakmából került oda(ott szerzett kapcsolatokat), jelesre érettségizett, majd emiatt otthagyta miatta a egyetemet.

angolul és franciául beszélt folyékonyan, ráadásul a családja is középosztálybeli volt, szóval nem szorult rá annyira a dologra.


1000-2000 eurót kért el egy napért, és megválogathatta az ügyfeleit. amikor elkezdte a dolgot, akkor kb. szinte minden ismerősével megszakította a kapcsolatot és facebookról is törölte magát, így nem tudom érzelmileg, hogy élte meg pontosan a dolgot, de 3 év után abbahagyta, és vett a pénzből egy nagyobb házat vidéken, és valami vállalkozást is indított, és kívülről nem nagyon látni rajta, hogy annyira megviselte volna.

2015. szept. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a rosszlányokin viszont sokan vannak, akik pár ezer forintért lefekszenek másokkal, és sokkal kevésbé válogatják meg a kuncsaftjaikat. szerintem őket sokkal jobban megviseli a dolog, külsőre is.
2015. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A rosszlanyokponthun is vannak luxusprostik és nem luxus árakon.
2015. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy barátnőm, aki mondhatni, hogy az volt. Már abbahagyta, de 1000 Eurót kért ő is egy napért, sokszor nem is voltak vele annyit együtt. Ő választotta a partnereit. Nem tűnik megviseltnek, viszont inni azt szeret és bír is.
2015. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ismerek egyet. Nős vagyok.
2016. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!