Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom szerint kicsi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szerint kicsi a pénisze, hogyan győzzem meg hogy nekem megfelelő?

Figyelt kérdés
Nekem ő volt az első és azóta is együtt vagyunk (8 éve) Folyton ezen van kiakadva időközönként rossz kedve is van miatta! Szex téren nincs gond, minden tökéletes... Azt mondja csak azért mondom azt hogy nekem megfelelő mert nincs viszonyítási alapom! És azt is mondta hogy ha én lefeküdnék egy nagyobb farkú pasival akkor a övét biztosan már nem is kívánnám és kicsinek tartanám! Már annyiszor elmagyaráztam hogy sosem tudnám megcsalni, és hogy nekem minden tökéletes, de nem tudom meggyőzni...
2015. szept. 11. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az a baj hogy ki*szott segghülyék az emberek!
2015. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:

ne mond

éreztesd,hogy kívánod

hogy jó vele a szex

kezdeményezz

orgazmus után dicsérd milyen jó volt,de ne vidd túlzásba

stb stb

2015. szept. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2+1


És, ha már nagyon idegesít, akkor fordított pszichológia. Helyeselj, hogy nagyon kicsi, és így van, el kell hagynod emiatt. Ekkor majd elkezd cirkuszolni, és akkor mondd, hogy ha nem hagyja abba, akkor nem poénkodni fogsz. Más esetben kalap-kabát.

2015. szept. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Talán igazából nem is kicsi.Hány centi?
2015. szept. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt egy sorstársad kérdése, gondoltam, belinkelem, hátha találsz bármi használható tanácsot a válaszok között:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szerel..


Nyolc év után ezen aggodalmaskodni, úgy, hogy jó a szex vele - ez tényleg komplexusnak tűnik sajnos. Én marha türelmes nőnek tartom magamat, de ez már engem is kiakasztana szerintem. (És az benne az abszurd, hogy ha valaha elhagynád bármiért, akár éppen ezért, mert nem bírod már ezt az örökös méret kesergést és önkínzást a részéről, akkor neki jó eséllyel az állna össze a fejében, hogy "na megmondtam, nem voltam elég jó, mert nem elég nagy a farkam!".


Most képzeld el, hogy ő mit érezne, ha nyolc éve azzal nyaggatnád, hogy biztos nem elég nagyok a melleid, csak nem mondja meg az igazat, de ha egyszer foghatna nagyobbakat, téged már nem is kívánna többet, kicsinek tartaná a cickóidat stb.


Ha gondolod, esetleg mutasd meg neki a belinkelt kérdésnél a 14. hozzászólást, hátha elgondolkozik rajta. Bár ha attól nem kap észbe, amit te elmondtál neki eddig, tényleg nem tudom, hogy mi segíthetne neki.


Esetleg pszichológus.

2015. szept. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne azt mondd neki hogy nem kicsi, hanem hogy nagy. Dícsérd meg milyen kemény vagy milyen szép, ha gyakran csinálod előbb-utóbb abbahagyja és megnő az önbizalma.

Lehet hogy a férfi sokszor nem tudja mit kell mondani a nőnek, de fordítva is igaz.

2015. szept. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mérjétek le már komolyan mondom, éppen érdekel mekkora az a kicsi. Csak viszonyításképpen azt olvastam legtöbb helyen, hogy kb. 12-13-tól 16-17cm az átlag péniszméret.
2015. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ui: Természetesen amikor legjobban felizgattad és kőkemény neki, csak akkor mérjétek, de azt is gyorsan, mert mikor én ilyet csináltam már a szituáció röhelyességétől elkezdett gyorsan lekonyulni. :D
2015. szept. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 8


Erre én is kíváncsi lennék, mert itt is egy csomó kérdésnél derül ki, hogy valaki a 14 centis, kb. átlagos méretéről gondolja, hogy kicsi, de ha a kérdező párja eleve komplexusos emiatt, akkor szerintem nem biztos, hogy a legjobb ötlet feldobni ezt a méricskélős témát.


(Mondjuk meg lehet oldani ügyesen mérőszalag nélkül is akár, ha valaki mondjuk kényeztetés közben minden feltűnés nélkül oda tudja mérni a saját kezéhez, aztán azt a távolságot később leméri a kezén.)

2015. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!