Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok hány éves kortól vágynak a szexre?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó! Ahogy a fiúknál is.
2015. szept. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
aki vágyik, az itt jelentkezhetne ^^
2015. szept. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
változó
2015. szept. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Az átlag szerintem 15-16 körül.
2015. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság ennél korábban. Szerintem kb. 12-13 év az amikor elkezdenek ezen gondolkodni. (Lehet azert is mert akkor jon meg kb. Az elso menzeszuk)
2015. szept. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változó.

Ismerek egy lányt, akinek már 12 évesen megjött, még sem vágyik rá. Egyenlőre még egy csókot sem tud elképzelni, a maximum nála hogy megpuszilja valaki. A lány lassan 14 és szerintem tiszta édes, hogy még ilyen ártatlan.

Aztán az én esetemben ez megint más. Azt hiszem 14 lehettem, amikor először szexuális tartalmú álmom volt. Már jócskán 15 voltam, amikor először megjött és utána pár hónappal már szexuálisan meg is ismerkedtem a testemmel, maszturbáltam és jelenleg is vágyom a szexre. Bár hiába vágyom rá, azért igyekszem megfontoltan elveszteni a szüzességem.

Összességében szerintem ez változó, és befolyásolja, mind a genetika, mind a közeg amiben él.

16/L

2015. szept. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Osztalytarsam fiatalabb nalam es o mar 13 evesen elvesztette. De en 15evesen nem vagyok ra,es meg nem is akarnam elveszitenj.
2015. szept. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!