Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi élvezet van abban ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi élvezet van abban ha egy meztelen női testről étkezel?

Figyelt kérdés
Jappánban vannak olyan èttermek ahol lehet ilyet igènybe venni. Mondjuk ők alapjáraton szabad szelleműek sex terèn iss .
2015. szept. 14. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem kajálnék egy pucér csajról hanem megdugnám
2015. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Rólam már evett barátom :D Nagyot nevettünk vicces volt, Hisztiztem, és így vidított fel, nagyon cuki volt :D

Rajtam csinálta meg a szendvicset! :D

És egy szőlőszemet tett a köldökömbe XD

2015. szept. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az étel és a nő is egy művészet. A férfiak már magától a látványtól is felizgulnak, ezek mellé a finom kaják íze már csak rátesz egy lapáttal. Én el tudom képzelni, hogy mi olyan élvezetes benne. :)
2015. szept. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Az, hogy megeszik a nőt is. Vannak akik nyersen eszik, vannak akik megsütik.
2015. szept. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De én kaja nélkül is szívesen végig csókolom! f.
2015. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csülkös pacal pöri a pociról
2015. szept. 14. 21:48
 7/10 Secret184 ***** válasza:
Tejszínhab és néhány gyümölcs, mondjuk szőlő itt-ott. Azt ne mondjad, hogy neked nem izgató a gondolat.
2015. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: Te sem az ötletességedről vagy híres.
2015. szept. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként női testről kajálni többféleképpen lehet. Ehetsz a kaja miatt, aminek semmi értelme, meg ehetsz azért, hogy a nőnek okozz örömet. Pl. egy avokádókrém csíkokból kirajzolt pózt nyalsz le a hátáról, majd kitalálja, hogy mi az, és utána úgy csináljátok.
2015. szept. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Visszafogott európai úriember számára is egy tökéletes vacsorának része a kellemes női társaság, a hangulatos fény, zene és környezet. Bár az élvezetek jöhetnek egymás után is (vacsora után a nő), néha jó ezeket ötvözni.
2015. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!