Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok: mennyire taszító, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: mennyire taszító, ha a fiú felizgul arra, ha egy lány hízik? Eltitkoljam?

Figyelt kérdés

Régóta észreveszem magamon, hogy nagyon beindít, ha látok egy lányt aki a korábbihoz képest hízott, ducibb lett.


Amúgy (bizonyos határokon belül) a vékonyabb és teltebb lányok is tetszenek, nem a duciság maga ami izgat, hanem a változás, a hízás:-S


Tudom, hogy ez nemnormális, de nem tehetek róla. :-S


Igyekszem elnyomni ezt magamban, a párkapcsolatokban nem is zavar (senkinek nem mondtam el). Lányként taszító ez a dolog?


23/F



2015. szept. 16. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem taszító, sőt, akár előny is lehet, de ha, mint írod, maga változás izgat, akkor ez egy hosszabb kapcsolatban aggályos lehet. Vagy nem fog izgatni, kielégületlen leszel, vagy szegény nőnek kell állandóan híznia, hogy fenntartsa az érdeklődésedet.
2015. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy CSAK ez izgatna. Olyat meg főleg SOHA nem kérnék, hogy a lány miattam hízzon.
2015. szept. 16. 12:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Feederism?
2015. szept. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Szerintem nem taszító! Picit fura, de ha írod, hogy nem ez a fontos, akkor nem gond! Szerintem nem kell titkolnod.

19/L

2015. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

ja csak ne ezzel kezd a kapcsolatot mert furán jön ki :D

Ami engem illet én is ilyen csaj vagyok hogy viszonylag vékonyról híztam meg a barátom kedvéért :)

Vagyis márcsak a volt barátom de mind1 xd

Ha esetleg valakit érdekel egy előtte utánna kép nyugodtan írjon küldök szívesen :D

2015. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Küldenél?
2015. dec. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
2015. dec. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2015. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!