Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan keresnétek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan keresnétek meg egy lányt, aki a múlt héten pár napig prostiként dolgozott?

Figyelt kérdés

Múlt héten voltam egy elbűvölő lánynál a Marina Parton. Nagyon különleges élmény volt. A lány pedig igazi arisztokratikus szépség, gyönyörű arc, kimondottan magas, intelligens, szóval értitek. Egyszerűen azóta a hatása alatt vagyok. Sajnos pár nap után lekerült a hirdetése, a telefonszámot pedig már más lányok veszik fel. Ők azt mondják hogy már nem dolgozik.


A kérdés az, hogyan próbálnátok meg felkutatni egy lányt, aki ilyen nagy hatással volt rátok. Csak azt szeretném elérni hogy egyszer beszéljünk, legalább telefonon. Próbáltam a "kolleganőit" rávenni hogy adják meg neki a számom vagy az email címet, de nem voltak hajlandók - ami végülis érthető, nem ismernek engem, és állítólag nincsenek is annyira jóban azzal a lánnyal.


Van ötletetek? Annyi sok jó hozzászólást olvasni itt, talán van valaki aki tud hasznos tanácsot adni. Köszi előre is.



2015. szept. 16. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzzel mindent el lehet érni. A kolleganőket addig kellett volna kenni, amíg eléred az információ árát.
2015. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ajánlottam pénzt a telefonszámáért nekik, de szerintem olyan jól keresnek hogy nem értem el kellő hatást vele. Igaz, nem is 100 ezres tételben ajánlottam. Mondták, hogy nem is ismernek, nem adják meg a számát, meg egyébként sincsenek jóban. A végén már azt is felajánlottam, hogy engedjék meg hogy odamenjek pár percre, fizetek nekik egy telefonhívásért:) Tehát hogy az ő telefonjukról felhívjuk 2-3 percre az adott Hölgyet, ezért is fizettem volna nekik, de ekkor már szerintem valami zaklatónak gondoltak... Meg az is lehet hogy ugye irigykednek rá, hogy ekkora hatással volt rám, ezért még akkor sem adják meg a számát ha fizetek.
2015. szept. 16. 23:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Beszélj pár magánnyomozóval, lehet lesz aki elvállalja!
2015. szept. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta, kedves kérdező?
2015. szept. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem talàltam meg sajnos... Lara volt a mûvészneve, ha valaki ismeri esetleg...
2015. szept. 25. 07:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam végre :)))
2015. okt. 3. 12:04
 7/7 anonim ***** válasza:
És mi lett a dologból? Beszéltetek már?
2015. okt. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!