Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha szex előtt elmegyek pisilni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szex előtt elmegyek pisilni és a barátom tud róla hogy pisiltem, akkor nem megy el a kedve attól hogy kinyaljon?

Figyelt kérdés
Vagy inkább ne menjek wc-re előtte? Vagy titkoljam el hogy voltam?

2015. szept. 17. 15:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Engem pont nem zavar :)
2015. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne ha nem menne rögtön lelötykölni, de őt zavarja! Nem gond pár csepp pisi!
2015. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem mert gond lenne, hanem mert nem tudom hogy szokás. Honnan tudjam? Ha egymásnak esünk éppen nem fogunk előtte elmenni fürdeni. És nyilván napközben is pisil az ember és mondjuk a suliban nem tudom mosogatni utána. De akkor ezek szerint ez így gáz.
2015. szept. 18. 00:10
 14/23 anonim ***** válasza:
75%
én például imádom,ha lepisil és tisztára nyalhatom utána.
2015. szept. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. A barátnőm is pisis. Dugástól pisilés ingere van és már a számba pisil. Nem tette volna meg ha nem beszélem rá.
2015. szept. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én pl mindig ratok nedves törlőkendőt a mosdoba én ha nem is mosom le se legalább letörlök meg minden.. utána a párom szerint sokkal mássabb es jobb ö szereti ha mosdoba megyek s*x elött mert illatositott kendőt használok szerinte sokkal frisebb szereti az illatát is izét is ;) legalább ennyi legyen benned nálunk nm akadály 3s igazolhatom f3rfinál is ö is használja a csoda kendőt *.* van amikor nincs sex csak elkapom egy gyors cumira és tényleg jobb és frisebb!! :)
2015. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Oké, veszek kendőt, ez jó ötletnek tűnik, csak akkor nem ha szar lesz tőle az puncim íze:DDD
2015. szept. 19. 12:13
 18/23 anonim ***** válasza:
én pl. nagyon nem szeretem az illatositott nedves törlőkezdő illatot egy puncin. Ha kitörlöd, utána a maradék friss pisit simán le tudod öbliteni tiszta vízzel, a vizet felitatod mondjuk wc-papírral még jobb - ha van - tiszta törölközővel és kész is a tiszta punci. Mármint ha pisilés előtt tiszta volt. Ha nem volt az, az egy msik helyzet:)
2015. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Ezt miért itt kérdezed másoktól? Majd szól ha elmegy a kedve tőle és akkor majd változtatsz a szokásodon.
2015. szept. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem akarok beégni, azért kérdezem.
2015. szept. 19. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!