Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az agresszív hüvelygomba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az agresszív hüvelygomba okozhatja, hogy a nőnek egy időre elmegy a kedve a partnerétől?

Figyelt kérdés
Mármint hogy a kikezelés után is egy ideig. Frigid nőhöz hasonló "tüneteket" produkál. Van, ahol azt mondják, hogy lehet, hogy fordítva is működik, hogy a partnertől elmegy a kedv, és bejön a hüvelygomba, mint pszichoszomatikus valami.

2015. szept. 17. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább a veszekedés a vágyölő.
2015. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az utóbbi estről hallottam már. Folyamatos, jóformán kikezelhetetlen hüvelygomba, mint a nem megfelelő szexualitású férjet távol tartó tényező.
2015. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem tud jól nyalni!
2015. szept. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Wanda7, mit értesz az alatt, hogy "nem megfelelő szexualitású férj"?
2015. szept. 17. 20:50
 5/11 anonim ***** válasza:

Sokféle lehet, de a konkrét eset az volt, hogy a nőnek volt alkalmanként 5-6 orgazmusa, a balfék férje meg nemhogy büszke lett volna rá, de minden alkalommal piszkálta, hogy milyen igazságtalan, hogy ő csak egyszer élvez, míg a neje hatszor is. Ez után jött a makacs hüvelygomba, majd erős és elhúzódó vérzés, műtét, végül pszichoterápiában derült ki, hogy mi a valós ok.

De ez egy nagyon extrém példa. Az viszont már gyakrabban előfordul, hogy a férfi nem törődik a nő orgazmusával, meg a "jogait" emlegeti.

2015. szept. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Scav ***** válasza:
hát úgy érti, hogy behazudja a hüvelygombát.
2015. szept. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valami hasonlóra gondoltam én is. (Erős hüvelygomba, néha nagyon enyhe vérzés már sajnos van... doki szerint "nincs különösebb gond, ki kell a gombát kezelni...")

Nálunk nem áll fenn ez az említett hozzáállás, forgatókönyv. De még gondolkozok rajta, hogy mi kerülhetett a vakfoltomba. Valami másabb oka lehet, ha ilyesmi dolgokban próbáljuk keresni.

Köze lehet talán annak (?) hogy épp egy nagyon csábító harmadik fél lépett be alattomosan, észrevétlenül, akit végül -mire észhez tért- úgymond visszautasított nagy nehezen, de láthatóan nagy dolog volt részéről, hogy meg tudta tenni ezt a kapcsolatért...


(Scav, nem behazudja, mert valóban megjelenik (én is láttam) csak tudat alatt úgymond "bevonza", vagy belülről "kitermeli", vagy mit tudom, hogy lehetne mondani.. Kulcsszó: pszichoszomatika, betegségek lelki eredete. Sok hasznos dolgot lehet olvasni a témában amúgy.)

2015. szept. 18. 09:22
 8/11 anonim ***** válasza:

Na, ez egy informatívabb hozzászólás volt. Akkor lehet egy olyan megfejtése is a dolognak, hogy mivel hüvelygombám, plusz rendellenes vérzésem van, sajnos nem élhetek házaséletet. Sem a férjemmel, akit nem kívánok, mert éppen mással szeretnék, sem azzal a másikkal, akit nagyon kívánok, de nem akarom megcsalni a férjemet. Ez zajlik a lélek mélyén, a felszínen meg: szeretkeznék én nagyon szívesen, de hát így, sajnos, nem lehet...

A jó hír, hogy egy rövid pszichoterápia is eredményes lehet, de akár egy intim tréning is. Persze ehhez a nő motiváltságára van szükség.

2015. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ő maga sem tagadja, hogy mostanában nem kívánja az együttlétet, sőt, néha az is nehezére esik, hogy megcsókoljon, és tolakodásnak veszi, ha én próbálok közeledni, és azt mondja, hogy most ez egy ilyen időszak, de dolgozik rajta, és remélhetőleg elmúlik. (Ezért gondolkozok nagyon ilyen pszichés téren..)

A hajlandóság megvan benne a kapcsolatunk fejlesztésére, sőt, azt érzem néha, hogy túl görcsösen is fejlődni akar.

Amúgy teljesen így látom én is, ahogy felvázoltad.


Az intim tréning az mit jelent? Hogy néz ki?

Pszichoterápia nem hiszem, hogy tudna lenni ebből.. Ő maga amúgy logoterapeuta (nem dolgozik a szakmában), úgyhogy tisztában van valamennyire azzal, hogy mi játszódhatik le, csak harcol ellene, vagy néha lehet, hogy tagadja is...

2015. szept. 18. 11:15
 10/11 anonim ***** válasza:
Tegyétek rendbe a kapcsolatotokat. Esetleg párterápia? Mutasd ki, hogy mennyire szereted.
2015. szept. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!