Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, lányok szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, lányok szerintetek hogy kezeljem az ilyen szituációkat?

Figyelt kérdés
Ha pasi(pasik), szexet keresnek, több nővel ismerkednek, jó nőkkel, de én is képbe vagyok, hogy kezeljem, hogy érdeklődjön irántam, és ne rémitsem el azzal h en ismerkedni is akarnek, v felhozom a többi nőt, hogy lehetne ugy viselkedni h spontán történjen az ismerkedes, miközben látom h mindig újjabb es újjabb nő lesz az ismerőse(nem egy férfiról van szó)
2015. szept. 21. 00:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És zavar a többi nő
2015. szept. 21. 00:59
 2/11 A kérdező kommentje:
H ne mutassam ki mi zavar, és semmit ne tegyek szóvá ne éérezze úgy h én megakarom mondani mit csinaljon, de ilyen helyzetekbe ha valami nem tetszik domináns vagyok, sőtt nem ilyen helyzetekben is csak
2015. szept. 21. 01:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert késő van és fáradt vagyok, de mi a f_sz van veled?
2015. szept. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kecskét reggel hatkor kell fejni. A kérdés többi részére: igen, úgy csináld.
2015. szept. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hová hozod fel a többi nőt?
2015. szept. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem világos. Szexkapcsolatot akarsz,vagy párkapcsolatot. Ha szex, akkor nem illik féltékenynek lenni. Ha párt akarsz,akkor meg ne ilyen pasikkal kezdj bele.
2015. szept. 21. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na ezt bogozza ki valaki :-D Nagy Sándor földhöz vágná a kardját :-D
2015. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
én párkapcsolatot, de nincs olyan amelyik ne ilyen lenne az a baj!!!!! és nem tizen, huszon évesek ezek hanem 30+-osok:(
2015. szept. 21. 07:57
 9/11 anonim ***** válasza:

sok rendes családapának való férfi létezik

ha neked a donjózsik jönnek be akkor magadra vess

2015. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha találkoztok mosolyogj rá. beszélj vele úgy, hogy érezze, hogy lehetne valami. De talán a mosoly a legfontosabb.
2015. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!