Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők/Lányok szerintetek az gáz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/Lányok szerintetek az gáz hogy ha egy férfit izgatja hogy ha kényeztetheti magát análisan? 20/F

Figyelt kérdés
Esetleg van valakinek(Nőknek/Lányoknak) tapasztalata ebbe egy párkapocsatban? Vagy ti hogy viszonyultok ehhez? Kort/nemet irjatok légyszives. :)
2015. szept. 21. 01:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Már volt ez a kérdés.
2015. szept. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavar!
2015. szept. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem...sőt!
2015. szept. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nőm kérte, hogy had dugja fel nekem a tojásvibrit, és úgy dugjam meg. :3 22/F
2015. szept. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
5%

"ha egy férfit"


Inkább kis búzát akartál írni...

2015. szept. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5


Remélem, van benned annyi következetesség, hogy annak a -nem kevés - férfitársadnak a kérdéséhez, illetve hozzászólásához is beírod majd a kenyérgabonás megjegyzésedet, akik a nők hátsó testnyílása iránt is éreznek szexuális vonzalmat.


Gondolom, az ilyeneknél még csak azért nem láttam ezt a megjegyzésedet, mert új vagy itt a Gyakorin, ugye?


(Vagy ha a te logikád szerint a homoszexuális férfiaknál csak a passzív fél homoszexuális, az aktív az heteró, akkor én kérek elnézést! :-)))

2015. szept. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

#6 - baromságot írsz, mert nagy valószínűséggel látens homo, aki a segglyukhoz vonzódik.


Nekem már furcsa, hogy ennyi férfi van, aki seggbarakatná magát. Teljesen kifordul önmagából a férfi és a női szerep.

Ettől függetlenül értem, hogy ott van a prosztatás, amit ha ingerelsz, az jó érzés. Ezzel semmi gond nincs, ez normális. Én nem csinálnám egy férfinak, de rengeteg nő van, aki szereti a nadrágot hordani a szexben. Keress egy olyat.

Én jobban szeretem, ha az én puncimat vagy számat rakják meg, és nem én dugok, de ez csak az én véleményem.

2015. szept. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

# 7


Majdnem jó a meglátásod. Annyira látens vagyok, hogy ahogy jobban megnézem, még a farkam helyett is csiklót növesztettem! :-))


Szerintem te is pontosan érted, hogy arra céloztam, hogy ha a te, vagy bárki más logikája szerint egy férfi, aki nem a saját neméhez, hanem a nőkhöz vonzódik, és emellett örömét leli az anális izgatásban, mert jó érzés a prosztatája miatt, "búza", - ahogy te fogalmaztál - akkor ugyanezen logika szerint törvényszerű, hogy azok a heteroszexuális férfiak, akiket vonz az anális szex női partnerrel, pont ugyanígy "búzák".

2015. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem összekeversz az előttem lévő hozzászólóval. Én sehol nem használtam a "búza" szót.


Amúgy te biztos, hogy tisztában vagy a "látens" szó fogalmával?

2015. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!