Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti tettettetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti tettettetek már orgazmust? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Sose értettem miért jó ha egy lány tetteti az orgazmusát. Nekem sokszor van hogy csak a szexet kívánom de nincs kedvem elmenni. Arra rá kell hangolódni, koncentrálni... Attól hogy nem megyek el még nem rossz a szex. Ezzel a barátom is tisztában van így mikor szólok hogy most nem fogok tudni elmenni, nem aggódik miatta és sosem fogja magát átverve érezni kamu orgazmusok miatt. Ha én elmegyek akkor az olyan is... Lányok akik megjátszák miért és hogyan teszik? Fiúk ti jöttetek már rá hogy a lány megjátszotta? Vagy az igazi orgazmust azért ti is megérzitek?

21/L


2015. szept. 23. 00:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de ismeretségi körömben vagy egy-két nagy oscar-szintű színész csaj. Azért tettetik, mert a nők azon 5-10%-ába esnek, akik nem képesek orgazmusra, és ezzel annyira frisztrálják a pasijaikat, hogy azok előbb-utóbb elhagyják őket. És hihetetlen, de a dolog működik. Az egyik pl. olyan óriási visongásokat rendez, hogy minden pasi szexistennek érzi magát mellette. Az, hogy ez mennyire megterhelő neki, az egy másik kérdés..
2015. szept. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert még sose volt, így valószínűleg elég bénán játszanám el. :D
2015. szept. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1 Hmmm. Szóval a nagy visongós minden pasival szexel.

Hol találom ezt a lányt? :)

2015. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Talán szerencsés vagyok, de én elég könnyen elmegyek. Egy-két ritka alkalommal nincs orgazmuson (mindig valamilyen egyéb lelki tényező miatt), de ekkor nem játszom meg magam, szerintem nincs értelme ilyenben színészkedni.

22L

2015. szept. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Sunshinedoll ***** válasza:
92%
Nem. Hadd tudja csak,hogy nem tud kielégíteni :D
2015. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Panna_ ***** válasza:
mert fáradt voltam és a pasi nagyon erőlködött, hogy sikerüljön. Ennek semmi köze a "képes vagyok e orgazmusra" kérdésre, csak ahhoz, hogy az adott pasi mennyire feszül arra, hogy addig ne hagyja abba, amíg a csajnak nincs orgazmusa.
2015. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

#1-es

"a nők azon 5-10%-ába esnek, akik nem képesek orgazmusra"

Ugye megvan, hogy ez fasság???

Vannak orgazmusra képtelen nők, de nem az 5-10 százalékuk!

Az rengeteg. Gyanítom ezek a nők szétteszik és várják a csodát. Kommunikáció, alkalmazkodás, meg nuku. Aztán inkább megjátsszák magukat, titokban meg maszturbálnak.

Ezek a csajok is kielégíthetőek, csak odafigyelés kéne, meg az ő részükről az, hogy partnerek legyenek abban, hogy ki lehessen őket elégíteni.

2015. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7es

pár kieg neked ...

hidd el több is van mint 5-10% vedd alapul az afrikai országokat és az olyan kultúrákat ahol a nők mint alsóbbrendű életforma vannak nyilvántartva

ott a nőnek az a dolga h széttegye a lábát és csak a pasinak legyen meg az öröme


és vannak akik valamilyen okból tényleg képtelen rá - ha megszakadsz sem esz orgazmusuk...


és h miért ?

a legtöbb esetben a pasi ego miatt ...

mert nem akarják h a pasi szarnak érezze magát, nem akarják megbántai őket

nem biztos h masztizik utána a nő :-))


am meg kielégülés nem egyenlő orgazmus

legalábbis a nőknél nem ...

2015. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

7-es:


Ha szexologiai oldalakat nézel, azt látod h vizsgálatok alapján 4% és 24% közé teszik az orgazmusképtelen nők arányát. Máshol 20-30%-ot írnak. Van ahol ezt kettébontják azokra, akik egész életükben egyszer sem élnek át orgazmust (10-15) és azokra, akik kb csak szökőévenként 1x (másik 10-15%).


Én is úgy tapasztaltam, hogy ez az arány talán valamivel jobb, és kölcsönös odafigyeléssel leszorítható, de minden 20 nőből lesz legalább 1-2, akik nem lesznek képesek orgazmusra bármit is teszel(ezért írtam fentebb 5-10%-ot). Ettől még élvezhetik a szexet, de elélvezni nem fognak tudni.


És pont emiatt a hozzáállás miatt, amit te képviselsz, elkezdik megjátszani, hogy ne frusztrálják a pasijukat, és ne érezzék magukat selejtnek. Én meg tudom érteni őket.

2015. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Exnél többször eljátszottam, mert vagy addig csináltuk amíg el nem játszottam vagy teljesen kiborult, hogy nem képes nekem örömet okozni. Nem igazán tudta elfogadni és megérteni, hogy nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra (vagy legalábbis eddig még soha nem sikerült...), a csiklói megy, így nekem az is jó ha úgy jó előtte és utána szex, mert kielégülök tőle és szeretem, ezért nem is várom, hogy legyen orgazmusom úgyis. De ezt nem minden pasi tudja tolerálni.


Mostani barátomat úgymond nem érdekli, hogy nincs hüvelyi, nem ettől érzi magát férfinak. Minden szexnél van orgazmusom, csak az előjáték alatt és utána sokkal kellemesebb a szex, mert még bizsereg az egész, de hiába izgat mellé és vagyok ellazulva nem jön az az érzés, evan, túlélem nélküle és szerencsére ő is. :)


Egyébként roppant egyszerű eljátszani. Hangosabb nyögések, esetleg sikkantás, kis libabőr, levegő kapkodás (ettől a szívverés is felgyorsul), ritmikus hüvelyösszehúzódás (Kegel-gyakorlatok csodákra képesek) és csak az mondja meg, hogy nem igazi, amelyik pasi már többször átélt igazit. Mert röhögni fogsz, de úgy nem vette észre ex a különbséget, hogy kézzel már érzett igazit, mert ujjazás plusz csiklóizgatás során képes vagyok orgazmusra.

2015. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!