Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha egyoldalúan szeretem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bbazsa kérdése:

Gáz ha egyoldalúan szeretem csinálni?

Figyelt kérdés

Az mennyire ciki ha engem az elégit ki ha egy lányt egyoldalúan kényeztethetek addig a pontig amíg ez teljesül? Szépen lassan felfedezni és utána addig nyalni amíg el nem élvez. Minden féle viszonzás nélkül, egy kis egy oldalú petting... 30F

Jó lenne rá partnert is találni.



2015. szept. 23. 01:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. :) Barátom meg pont erre vevő. :D

Szóval biztos nem lehetetlen. :)

2015. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem Jo igy. Mert a partnert ha nem egy onzo liba,zavarni fogja,hogy o nem tevekenykedhet. Meg aztan, lehet o is szivesen eljatszadozna veled. Neha lehet,hogy Csak te kenyezteted de Maskor hagyd hagy jasztadozzon a lany is ;)

18/L ( Nekem van partnerem :D)

2015. szept. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Gáz. Mert ez beteg jellemre vall!! Hiába a mézesmázos szöveg, ilyet a beteg kretén állatok találnak csak ki!
2015. szept. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%

A LEGO Star Wars sokkal jobb mint a szex!!!

Figyelj! Én tudom hogy a felnőttek ezt szeretik csinálni,

de hidd el a LEGO Star Wars vagy bármilyen más játék (gyerekjátékokra gondolok) sokkal jobb!!

UI: látom MesterMC-zel mivel azt írtad hogy pet gondolom a LegionCraft 2 (amiben benne van a mypet plugin)

Én is szoktam azon játszani!

2015. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Hmm magányos odaadó középkorú pasi. Igazi ritkaság errefelé.
2015. szept. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy -két alkalom megengedett, de a jó szex adok-kapok játék.
2015. szept. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!