Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire jó módja a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó módja a szüzesség elvesztésének? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Ha felfogadok egy férfi prostituáltat? Már 22 vagyok és rettentően frusztrál, hogy szűz vagyok. Már van, hogy ezért utasítom el a férfiak közeledését, mert kinevetnek, vagy majd úgy néznek rám, mint egy szörnyre, mert szűz vagyok, kinek kell az ilyen. Tény és való, hogy az elmúlt években depressziós voltam, még nem volt rendes kapcsolatom. Nyilván ez is taszítja az embereket. (már nem mondanám magamat depressziósnak, még ez az egy "defektem" van, hogy a szüzeségem miatt aggódok).

Ha végre elveszíteném a szüzességem, mert többször együtt lennék ilyen fiúval, akkor mondhatnám, hogy már nem vagyok szűz és hazudhatnám, hogy volt már kapcsolatom, akkor talán nem gondolnának annyira vészesnek, nem?

Mennyibe kerül egy alkalom egy férfi prostituálttal?


2015. szept. 24. 10:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%

ennél még szerintem az egy éjszakás kaland is jobb...


22F

2015. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tedd. És egyeltalan nem negatív tulajdonság hogy szűz vagy. Abban nincs semmi.

Szerintem ne fogadj fel erre pasit.. Lehet megbánnád ha utána megtalálnád azt akit igazán szeretni fogsz..

2015. szept. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Mindenesetre viccet félretéve nem értem, miért gondolkozol így. Vagy talán még a depresszió utóhatása? Számomra inkább pont, hogy vonzó és izgalmas, ha egy lány szűz még. ;)
2015. szept. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 datass ***** válasza:
28%

Ilyet sem láttam még hogy egy 22 éves fiatal lány férfi prostituálton gondolkozik O.o


Nektek nőknek csak engedni kell a szexet általában egy kiszemelt férfinél és minden megy a maga módján...


Inkább válaszd a szórakozóhely - egy éjszakás felállást ha ennyire érzelem mentesen akarsz túl lenni rajta


vagy


válaszd gyakori kérdések kanos kis fiú csapata közül akik pmbe betalálnak egy neked szimpatikust.


29/F

2015. szept. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
50%
Ez lenne a legutolsó módszer, ami eszembe jut.
2015. szept. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Nem fogom megérteni az ilyen hozzáállást.Még mindig sokkal értékesebb vgy így mintsem olyan aki már 15 évesen veszti el.Becsüld meg s hidd el hogy ha találsz valakit , az is megfogja becsülni hogy ilyen lányra lelt.
2015. szept. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gáz. Inkább keress egy egyéjszakás kalandot és ne reklámozd neki hogy szűz vagy. Bár mondjuk így is, úgy is gáz, a szüzességet elveszteni párkapcsolatban szokás. Ha kicsit jobban szétnéznél biztos találnál egy normális fiút. Nekem annó 24 évesen volt egy 21 éves barátnőm aki szűz volt, de ez engem nem zavart.
2015. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
66%
Hülyeség! Ne tedd! Jobb ha van valami érzelem is a dologban!
2015. szept. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
0%
Én voltam már tanító bácsi. Kölcsönös szimpátia esetén akár neked is lehetnék! És tutira nem nevetem ki a szűz lányokat! Még nem felejtettem el, hogy valaha én is voltam tapasztalatlan kezdő! /F.
2015. szept. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mit kell ezen izgulni? Majd szexelsz valamikor. Ha frusztrál, akkor feküdj le akárkivel, akár szexmunkással, ha az esik jól, de szerintem ezen nem kell idegeskedni. Miért jó, ha elmondhatod, hogy már szexeltél? gy szextől tudsz majd jól szexelni? Nem, azt gyakorolni kell. Miért kéne azt hazudni, hogy volt kapcoslatod, ha nem? Az úgyis kiderül, hogy nem vagy jártas a párkapcsolatban. Tényleg olyan emberrel akarsz majd összejönni, akinek ezekről hazudni kell? Ha annyira izgulsz azon, hogy a szüzességed miatt kicikiznek (miért tennék? ha meg igen, mégis kit érdekel??) akkor nem kell elmondani a partnerednek és kész. Nincs abban semmi, senkinek nincs a homlokára írva, és a büdös életbe nem fog rájönni senki.

Ettől függetlenül felőlem mehetsz szexmunkáshoz, nekik is meg kell élniük valamiből, de ezt a nagy rágörcsölést nem értem.

2015. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!