Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha nincs barátotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha nincs barátotok akkor meddig bírjátok szex nélkül? Olyankor belementek egy éjszakás kapcsolatba is?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor barátság extrákkal.
2015. szept. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyzetekre találták fel az önkielégítést.
2015. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%
MAszturbálni sokkal jobb, mint bárkivel is lefeküdni.
2015. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ameddig nem lesz párkapcsolatom, egy éjszakás kapcsolatba soha nem mennék bele!


Ennyire soha nem lennék megszorulva, hogy akárkivel lefeküdjek!

2015. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Körülbelül fél évig. Én meg már nagyon közeledek a tűréshatárom végéhez :D

Viszont az egyéjszakás kapcsolatokért nem vagyok oda. Inkább masztival nyugtatom magam.

2015. szept. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szia. Meddig bírod még szex nélkül?
2015. szept. 25. 23:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Most már egy 10 éve tartó párkapcsolatom van, szóval nem most volt, hogy nem volt senkim.:)

Viszont előtte volt olyan, hogy nem volt éppen párkapcsolatom és olyankor nyilván megoldottam magamnak, de a szex is hiányzott, nagyon is, egy pasi közelsége, az, amit egy pasi adhat, úgyhogy nálam 1 hónapnál nem tartott tovább a szex nélküliség. Volt egy haver, vele olyankor olyan barátság extrákkal dolog volt, illetve megismertem egy másik srácot, akivel jól elvoltunk, vele is olyankor összejártunk. Szóval azért akárkivel nyilván nem bújtam akkor sem ágyba, de akit megismertem és úgy alakultak a dolgok, akkor igen, belementem egy, csupán testiségen alapuló kapcsolatba is, mert szexelni akartam.

2015. szept. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van vibrátorom, de az teljesen más és hiányzik a férfi, szóval én bele szoktam menni egyéjszakás kapcsolatba. Volt rossz tapasztalatom, de nagyon jó is
2015. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nos kb 5 hónapja nem szexeltem, és rettenetesen kivagyok, de egy éjszakásba nem mennék bele. Max valami barátság extrákkal félébe. Bár egy kapcsolat még jobb lenne.
2016. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha már nagyon ki vagyok akkor bármi történhet :-) 16l
2023. febr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!