Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek ez jó "üzlet"?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek ez jó "üzlet"?

Figyelt kérdés
Egy férfit kielégítetek orálisan ami KB 10-15 perc, és utána addig nyal benneteket ameddig jólesik akár órákon át?

2015. szept. 25. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
hol tartunk? komolyan.. ha tetszik a srác csinálod ha nem akkor nem :D és így fiúként elmondom lehetetlen, hogy órákig nyaljon :D
2015. szept. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%

2 dolog.

1 hogy egy csajt ki lehet teljesen elégíteni 10 perc nyalással és nem kívánja többet, mert képtelen rá. A sorozatélvezők, amilyen barátnőm neme is volt már, 15-6 max, a nem sorozatélvezők meg 1 esetleg 2 élvezésre képesek.

2. Te se vagy ipari készülék, nem bírnád a kiképzést addig.

2015. szept. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem csinálok ebből üzletet. Főleg nem idegen férfival.

Meg az nekem nem is 10-15 perc. És viszonzást nem is igényelem.

2015. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

1-es lehet te fiúként nem bírod sokáig a nyalást, én igen. :D

2-es egyetértek, vannak nők akik 1-2 orgazmus után "betelnek", de nekem volt partnerem aki még az 5-ik után se bírt beltelni a nyalással. És azért az nem 10-20 perc nyalás. :)

2015. szept. 26. 00:01
 5/9 anonim ***** válasza:
hat az mar uncsi lenne. jo nyalni a csiklot egy ideig utana meg a huvelyt, utana melleket, utna bedugni, megint nyalni stb stb. de mindeg ugyanazt az nem az igazi. 25f
2015. szept. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fhuuuhuuuuu hová süljed az emberiség...szégyen.
2015. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy olyan nóm, hogy mindíg csak ki kellett nyalni

Feküdt, mint egy fadarab, és csak nyaltam-nyaltam, mert ugye én azt szeretek!

De nem volt viszonzás. Így azért eléggé lelombozó

Oké, hogy ő full kész volt. Minden alkalommal elment vagy 5x

De hát előtte, vagy máskor igazán lepippanthatott volna

2015. szept. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tetszene.

Egyetlen csiklói orgazmusra vagyok hitelesítve, azt kb. 10 perc alatt elérem, ha jól csinálja a pasim (ha meg nem jó, akkor inkább ne csinálja!). Utána a csiklóm nagyon érzékennyé válik, hozzá sem lehet érni, viszont nagyon kívánni kezdem a hüvelyi orgazmust - abból viszont akármennyire képes vagyok.

2015. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem órák után lebénulna a nyelvem, meg kiakadna az állkapcsom.
2015. okt. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!