Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebből még barátság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még barátság?

Figyelt kérdés
Kavartunk, majd lefeküdtünk a legjobb fiúbarátommal. Utána vége lett annak, ami volt köztünk, lett tudtommal neki más barátnője, de ezzel engem megbántott. És ezzel ő is tisztában van. Most próbálna jóban lenni velem, de nekem egyenlőre nem megy. Fog változni a hozzáállásom?

2015. szept. 26. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Most akkor barátok vagytok, vagy kúrópajtások? Nem mindegy. Szerintem felejtsd el őt.
2015. szept. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Döntsük el helyetted, hogy mit fogsz érezni jövőre?
2015. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele.

mindig jól jön egy barát akivel ha úgy alakulnak a dolgok (pl egyikőtöknek sincs senkije) akkor dughattok :D

2015. szept. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez csakis rajtad múlik. Ha úgy érzed, hogy kihasznált, és hogy csak szexre kellettél, akkor nem érdemes erőltetni, de ha még mindig barátként tekintesz rá, akkor szerintem meg lehet beszélni a dolgot.
2015. szept. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakítsd meg vele a kapcsolatot, amíg nem sikerült túljutni rajta. Utána meg rajtatok áll, hogy újra jóban lesztek-e.
2015. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok (tehát jártatok) vagy csak dugtatok egyet? Mert ha csak dugtatok úgy egyet, szerintem nem jogos a felháborodás.
2015. szept. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Együtt voltunk pár hétig. És szerintem jogos a felháborodás,tekintve,hogy végig azzal áltatott,hogy szeret, stb. , hogy a több éves barátságunk után ezeket hazudta,majd ott hagyott. Én egészen addig jóban akartam vele maradni, míg ki nem derült, hogy utánam mással volt,mert úgy gondoltam,hogy a barátságunk fontosabb annál,hogy csak úgy vége legyen, még ha párként nem is működtünk. Azután persze kiderült ami, és már nem tudok úgy rá nézni. Pedig a barátságunk, a kapcsolatunk nekem tényleg sokat jelentett. És a sok primitív válaszadónak pedig üzenném,hogy én nem csak azért feküdtem le vele,mert jól esett.
2015. szept. 26. 20:37
 8/8 anonim ***** válasza:
Így akkor jogos, hát ezt csak te tudod eldönteni, mi legyen.
2015. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!