Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezi velem a szexet?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem élvezi velem a szexet? Ebböl gondolhatok erre?

Figyelt kérdés

4 hónapja van egy új kapcsolatom és hat most került sor a szexre de a barátom olyan mintha nem élvezné. Olyan fapofat vág vagy én nemtudom semmit nem mutat az arcán se egy hang semmi....én tudom hogy a férfiak nem olyanok mint a nők dehát ennyire :( Meg kerdezni meg nem akarom mert félek hogy elvenném a kedvét is az egésztől :( Szerelem az 100% mert 1 éve ismerkedünk és 4 hónapja járunk és érzem is hogy nagyon nagyon szeret....szóval épp ezért nem értem de lehet csak én vagyok hülye....ez miatt teljessen elment az önbizalmam is es nem merek kezdeményezni pedig tudom hogy igy fogom elrontani az egeszet :(


27/f 25/l



2015. szept. 27. 06:20
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
Szerintem lepd meg valami szexi, dögös fehérnemű szettel, combfixel, arra tuti begerjed ;) pasik imádják.
2015. szept. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

A merevedése rendben van?Élvezéskor sem ad ki hangot?

Te hogyan éled meg a szexet,szoktál hangoskodni?

2015. szept. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Igen szoktam hangoskodni annyira hogy szinte nembirja befogni a szamat annyira jo nekem....de neki nemtudom o semmilyen hangot nem ad ki meg elelvezeskor se :( sot meg az arca se valtozik el semmi....merevedese meg olyan hogy mikor elkezdjuk ko kemeny de ahogy beteszi mar kezd neki puhulni :( nemtudom miert van ez
2015. szept. 27. 07:26
 4/23 A kérdező kommentje:
Nemtudom erzem hogy nem elvezi csak azert kezdemenyez (mindig kezdemenyez vagy mikor en akkor o is akarja) hogy nekem jo legyen de o nem elvezi :( nem akarom hogy ez miatt zatonyra fusson a kapcsolatunk :( beszelni meg nem akarok vele errol eloszor megakarok rola bizonyosodni hogy telleg nem elvezi....gondoltam arra is hogy nem vagyok eleg szuk mert bizonyos pozokba en se erzem ot
2015. szept. 27. 07:29
 5/23 anonim ***** válasza:
Heves szeretkezéseitek szoktak lenni?Van olyan,hogy nagyon megdug,vagy inkább lassú romantikus együttlétek vannak?Próbáld biztatni nagyobb tempóra,akár azon az áron is,hogy hamarabb elmegy.Ebből tudhatnád,hogy változik nála valami és nem "gépiesen" működik az ágyban.
2015. szept. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tart egy aktus első behatolástól az élvezésig?Próbáld kicsit szopni két póz között,hogy visszaálljon a kő kemény merevedése.
2015. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az adottságaiddal van baj. Nem lehet hogy gátlásos? Volt nekem is egy ilyen pasim, és vissza kellett magam fogni a vad macska stílusomból mert elnyomtam őt, és azért a férfiak szeretnek uralkodni egy női test felett. Szerintem probáld meg kipuhatolni mi a fétise, mit szeret az ágyban, ha nem beszél róla , akkor figyeld szex közben hogy mit élvez igazán , és csak az adott szituációra koncentrálj, hátha ki tudod hozni belőle az állatot!
2015. szept. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"vissza kellett magam fogni a vad macska stílusomból"

"szoktam hangoskodni annyira hogy szinte nem bírja befogni a számat annyira jó nekem"


Hát ezt nem hiszem :D

Mért mindig az ilyen csávóknak van szexben vad nőjük :(

2015. szept. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Elsül neki? Akkor biztosan élvezi. Nem mindenki hörög, visit stb.
2015. szept. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

7-es vagyok

Szerintem 9-es a kérdező olyan szexre vágyik, tudod amikor a falhoz vágják szerintem vad és szenvedélyesre...

2015. szept. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!