Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, főleg 14-18, ti szoktáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, főleg 14-18, ti szoktátok tapizni a lányhaverjaitokat?

Figyelt kérdés

2015. szept. 27. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
valamennyire igen, mármint ölelés meg kézfogás szinten, de nem cici vagy comb...
2016. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Akivel úgy jobb baráti viszonyba vagyok szoktam, bár emberfüggő: aki engedi (vagy kéri mert ilyen is van) azt szoktam aki meg nem azt pedig nem. A lényeg ha engedik azt kihasználom.

Tapizás alatt a mellet és a feneket értem.


21/F

2016. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

12-13 évesen sok minden történik, ami értehetetlen. A tapizás is ilyen! Ha jól emlékszem a testesebb lányokat tapiztuk, (mert nekik volt már némi mellük!) de néha úgy "elvertek" bennünket hogy csak úgy füstölt! Ők most a ti nagyanyáitok lehetnek kb. De ez gyerekség volt, idiótaság, idétlenség. 14 évesen már azért "simogattam" egy lányt mert szerelmes voltam bele!

F/60

2016. febr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, elég sokat letapiztam 14 évesen. Suliból. Akkor ez volt a szórakozásom, már nagyon rég csak a barátnőmmel csinálom és hát nem biztos, hogy olyan jól tettem azt akkor.
2016. febr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én már bőven elmúltam 18 amikor az voltam minden nőt telibe akartam rakni szóval a brátaimat is (lány😀)
2016. febr. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha lenne olyan nő, és nem zavarná, nem tartaná megalázónak egy enyhe tapit, miért ne ?


Amúgy mivel műszakira járok alapból 30 fiúra 1 nő jut, és az se ám a jófélék, hanem a ... na nem akarok sértegetni senkit, de inkább feléjük se nézek típus.


Szerintem ez vele járó dolog, de engem mindig is izgatott ez a lánybarát dolog,hogy tapi, ölelés, és a többi... Csak nincs kivel beszélni erről.

2016. okt. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Már 19 éves vagyok, de 16 évesen tapiztam a lányokat (persze nem akaratuk ellenére). Talán akkor tájt kezdtem rá érezni, hogy hogyan lehet igazán közeledni a lányokhoz és sok lány volt akivel 1-2 beszélgetés után olyan közel kerűltem, hogy elkezdtem hozzájuk érni.


Megfogni a vállát, átölelni, megcsikizni ilyen ártatlan dolgok. Ezt persze csak olyanokkal játszottal el akik valamennyire bejöttek nekem és volt olyan lány aki megkért, hogy ne csináljam, mert elkezdett érezni irántam valami és ha nem vagyok komoly legyek távolságtartóbb...


Ha ilyenekre gondolsz akkor az szerintem a 14-18 közötti fiúknál teljesen normális.


Ha hardcore tapizásra gondolsz, hogy csak random megfogni valakinek a mellét vagy "mást" már egy kicsit más... lány haveroknak soha, maximum ha részeg valaki és akkor is csak akkor ha tetszik és látom a kölcsönösséget.

2017. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!