Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy srácnak nem átlagos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak nem átlagos, hanem kicsit nagy a mérete, ettöl nagyobb az önbizalma? Bátrabban érzi meztelenül magát szex közben?

Figyelt kérdés

2015. szept. 28. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint nem
2015. szept. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Nm tudom, de a nagy pénisz egy dolog, és semmit nem jelent, ha közben sz-r az ágyban.
2015. szept. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
pasimnak 20 centi, vastag is és mégis úgy viselkedett az ismerkedésünk alatt, mint egy szűz kisfiú. És igaza van az előttem írónak, lehet valakinek fél méteres is, ha nem tudja használni, akkor csak fájdalmat okoz a lánynak.
2015. szept. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ha valakinek alacsony az önértékelése, akkor a farkát is kicsinek tartja, bármekkora is. Tapasztalat. Pl. volt 20 centi feletti, vagy 18 centis nagyon vastag partnerem is alacsony önértékeléssel, mindketten meg voltak róla győződve, hogy kicsi a farkuk....
2015. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A Tengerész ***** válasza:
Csak ha mellé kicsi az agya. A nőket nem a f..szoddal, hanem a fantáziáddal tudod lenyűgözni. Ezért van az, hogy a legsikeresebb házasságszédelgők nem a brutál macsók, hanem a lúdtalpas kopasz segédházfelügyelők közül kerülnek ki.
2015. okt. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak nem nagy a mérete, igaz ő duci is bár ha hanyatt fekszik igen nagynak tűnik, ugye akkor a zsírpárna nem takarja körbe igazán. De nem is ez a lényeg hanem a pasim szűz volt amikor ismerkedtünk, elég félénk volt pedig 23 évesen csodálkoztam is rajta hogy eleinte úgy kellet lökdösni meg kicsípni fogóval belőle mindent, de ahogyan kezdtünk összeszokni meg jól megismerkedtünk egymással egyre rugalmasabb és nagyobb is lett az önbizalma ezzel. Amikor eljött az első szexuális együttlét akkor lélekben felkészültem arra hogy lehet ebből még semmi nem lesz mert neki mégis ez az első ilyen az életében, én meg sok mindent megfogadtam magamba hogy mindent megteszek azért hogy nagyon jó legyen mindkettőnknek és ne legyen belőle probléma és ne érezze kellemetlenül magát. Na most én itt kellemesen csalódtam benne mert igen bátran kezelte a dolgot, bár éreztem én hogy félénk meg izgul ezt láttam is rajta meg mondta is, de ennek ellenére tetszett a hozzá állása és láttam rajta azt is hogy nagyon nagyon akarja de némi nyugtatás meg kedves kényeztetés elég volt hogy el lazuljon. Ahhoz képest hogy akkor nem volt nagy az önbizalma meg sokan állítják hogy a szűz pasik vagy akik évek óta nem éltek nemi életet nagyon rövid ideig fogják bírni, ahhoz képest a barátom elég sokáig bírta, bár ahogyan teltek a napok meg a hetek egye jobban kezdett belejönni a dolgokba, és bár a kapcsolatunk első 6 hónapjába igen sokat kellett mutatnom neki mert tényleg nagyon új volt neki a párkapcsolat dolog, de ahhoz képest igen csak belejött, és nem kiabálom el de nekem ő az igazi és már határozottan tudom hogy vele kell leélnem az életem ami kölcsönösen is így van, mert mi nagyon egymásra találtunk, és hihetetlen jól érzem magam vele. A méreteivel kapcsolatban picit voltak ott aggódások mert félt hogy nem lesz nekem jó meg ugye sokan mosták az agyát azzal hogy 20 centi alatt mit sem ér az egész, hiába a jó technika. Ahhoz képest így névtelenül ki merem írni hogy 3 pasim volt előtte akiknek igen nagy volt és hihetetlenül lehetett élvezni ahhoz képest a barátom a kisebb méretével egyre jobban jött bele a dolgokba és igen is sokkal jobban élvezem vele a szexet mert ő nem csak arra figyel hanem közben a kezével a lábával meg szájával is igen jól bánik. A testem minden porcikáját kényezteti hogy minél jobb legyen nekem, és én persze viszonzom is neki a dolgokat.
2015. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a csaj bele van esve a srácba, aki a csajba bele van esve (Mindketten házasodnának egymással, annyira beleesve) akkor a srác természetesen a legbátrabb.
2015. okt. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen
2016. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!