Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Próbálom elmesélni minél egyszerűbb verzióban ill. tömören. Szóval 2 évvel ezelőtt elhunyt a nagymamám, ami nekem nagyon betette a kulcsot mert ő nevelt fel. Ezután fél évig olyan voltam, mint aki meghalt. Tiszta üresnek éreztem magam, mintha nem érdekelne már semmi. Ekkor "találkoztam" egy fiúval, tulajdonképpen csak skype-on kezdtünk el beszélgetni közös érdeklődési körünkből kifolyólag. (néha kockulunk mindketten :D) Nos, ezek a beszélgetések rendszeressé váltak és őszintén megmondom még soha nem találkoztam ilyen emberrel. Nem mondanám magam rossz embernek, próbálok mindig helyesen cselekedni, de mellette még én is egy kupac szemétnek éreztem magam, annyira kedves és önzetlen az emberekkel. Rengeteg éjszakát átbeszélgettünk azóta és végre úgy érzem legbelül, hogy élek. Már egyáltalán nincs az a semmitmondó üresség és depresszió. Viszont egy nagy probléma van. A szülei nagyon komolyan veszik a tanulmányait...minden nap estig suliban kell üljön, és már meg van határozva neki, hogy egyetemre kell menjen. Most meg kitalálta az apja, hogy nem találkozhatunk, csak ha 85% felett teljesít év végén (igen, akkor is csak nyáron engedné meg -.-) de a srác marha nehéz suliba jár, és azt mondta, hogy ez szinte lehetetlen kérés...de 2 éven belül, ha kijárta a sulit tudnánk rendszeresen találkozni. Teljesen összezavarodtam. Az agyam azt mondja még fiatal vagyok minek várjak 2 évet, vagy talán még többet is, de a szívem meg azt, hogy nem találnék még egy olyan rendes embert, mint ő, aki ennyire önzetlen és ennyi szeretetet adna. Szerintetek mit csináljak? hülye vagyok? Őszintén.

2015. szept. 28. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
En sajnalattal hagynam a dolgot es sok sikert kivannek neki. Ez igy egyikotoknek sem jo, csak szenvedes. Ha key ev mulva meg mindig alarja majd alkor lesz valami.
2015. szept. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes várni, ha tényleg ő az igazi, nem maradsz le semmiről, és addig Te is tanulhatsz, képezheted magad. Ha nem illetek össze, akkor az úgyis kiderül idővel. Persze azt nem írtad le, hogy hány éves vagy, 18 körülre tippellek.
2015. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
18 vagyok. :) köszi az eddigi válaszokat.
2015. szept. 28. 17:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Két év csak a Ti korosztályotoknak sok, amúgy nem nagy idő! Igaza van az előttem szólónak, ha úgy érzed ő az igazi, akkor várj türelemmel. Ha jól vettem ki, kommunikálni rendszeresen tudtok addig is. Igaz? Így nem nehéz kivárni.

Ha nem teszed és szakítasz vele, illetve mással kezdesz, egész életedben azt fogod kérdezgetni magadtól, "mi lett volna ha megvárod"? Inkább várd meg és ha mégsem menne valamiért utána együtt, akkor sem késtél le semmiről. Az élet még csak most kezdődik nálad! :)

2015. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!