Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az általános iskolában mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az általános iskolában mikor tartanak a gyerekeknek felvilágosítást a szexuális életről?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6. osztályban
2015. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
A fiam 7.es de még nem volt neki
2015. szept. 28. 19:32
 13/20 anonim ***** válasza:
Én pénteken találkoztam a volt osztály főnökömmel és akkor mondta hogy a suliból jön, mert a 6. -osztálynak felvilágosítást tartottak és megvárta a végét. Akkor iskola válogatja.
2015. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ige
2015. szept. 28. 19:37
 15/20 aladar12 ***** válasza:
hát emlékeim szerint volt pár beszélgetés a védőnővel (külön fiúk-külön lányok), nemi szervekről és működésükről 6. osztályban. 8. osztályban már kicsit komolyabb, de ez sem az igazi. és inkább 11-12-ben volt a valódi mindent átfogó, de az már biológián (meg kémián, amikor a gumikat vettük szerves kémiából).
2015. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy volt hogy lesz, de aztán mégse lett. Csak a drogokról beszélt valami rendőrtanonc.
2015. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nekünk kortárs oktatós volt 7. Körül

Védőnőnek tanulok és elvileg neki kéne hát nekünk sosem tartott

11.-ben bioszból leginkább fogamzásgátlás votl a központban na de akkor már sztem igen késő...

A védőnő képzésben fektetnek erre hangsúlyt de azt nem tudom hogy a védőnők lusták vagy az iskola nem teszi lehetővé

Sztem fontos lenne hogy ne csak az interneten olvassanak utána illetve kérdezhessenek és ne csak a szüleikkel legyen ez egy kínos beszélgetés

Ha egyáltalában van ilyen beszélgetes othon

2015. szept. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát azért jó lenne egy ilyen az iskolákban
2015. szept. 29. 07:06
 19/20 anonim válasza:
Van amelyikben van van amelyikben nincs.... mienkben volt kb ötödikben ha jól számolom.
2015. nov. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk általánosba 6.ban lett volna, de elmaradt mert előbb befelyeződött a tanév minthogy odajutottunk volna a témához a biosz könyvben.
2022. aug. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!