Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy férfi miért mondja azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi miért mondja azt egy nőnek, hogy csak szexet akar max vele?

Figyelt kérdés
Mire jó ez?
2015. szept. 28. 22:06
1 2
 1/13 kalauz ***** válasza:
100%
én akkor mondanám, ha magamat vagy a nőt alkalmatlannak tartanám a tartós kapcsolatra
2015. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg akarja előzni a félreértéseket.

Azt "azt hittem, hogy te is szeretsz.." kezdetű szemrehányásokat.

Miért baj ez?

2015. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Linó03 ***** válasza:
100%
Testi igények kielégítésére jó. És azért mondja, mert ennyit szeretne, és tök jófej, hogy nem vág át, megmondja egyenesen.
2015. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
arra, hogy őszintén megmondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot! Legalább nem ver át! Dgni szeretne egy jót
2015. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mással akarna....csak nem tart olyan jó nőnek kb.
2015. szept. 28. 22:09
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Amiért egy nő.

Én se érzem magam készen egy komoly kapcsolatra,de ribi se vagyok,hogy minden héttel mással legyek,viszont a szexre szükségem van,tehát tökéletes egy szexkapcsolat.


Vagy a másik,hogy nem tartja a nőt idális társnak,de szexelni jó lenne vele.

2015. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De nem is ismer
2015. szept. 28. 22:11
 8/13 A kérdező kommentje:
De szexkapcsolat hogy lehet érzelem nélkül? Mármint, nem zavar h mást is megdug?
2015. szept. 28. 22:12
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
sajnos vannak olyan undorító férfitársaim akik csak üritőedénynek használnak egyes nőket :)
2015. szept. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Hát én úgy beszéltem meg a partneremmel,hogy mással nem fekszünk le,vagy ha mégis akkor szólunk a másiknak.

Bármennyire is furán hangzik,de attól,hogy ez csak szexkapcsolat engem irtóra zavarna ha mással is összejárna és tudnám,hogy épp előttem volt valaki nála. Szerencsére ő is hasonlóan látja így nálam nincs ebből gond.


Érzelmek pedig nyilván vannak,vagy kialakulnak. Nekem is lassan egy éve tart ez az egész,de nem szerelem. Szimpla kémia. Vonzódás természetesen van,anélkül nem tudnék szexelni,de ez nem a szerelmes szeretkezésekről szól hanem arról,hogy kiéljétek a vágyaitokat mindenféle felelősség nélkül. Ha találsz egy jó partnert akkor tényleg működhet,mert olyan bizalom alakulhat ki ami egy-két kapcsolatban sincs meg ahol félnek a felek elmondani a véleményüket,mert nem akarják megbántani a másikat stb. Itt ilyen nincs :)


Viszont én nem egy teljesen idegen fiúval mentem ebbe bele. Ismerem már régóta,tudom kikkel volt eddig együtt és elég sok mindent tudunk egymásról. Egy idegennel már rizikósabb lenne bevállalni,én tudtam,hogy vele működni fog,mert akármikor találkoztunk régebben megvolt az a rezgés közöttünk és éreztem,hogy mindjárt letámadom :D

2015. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!