Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk - Lányok ti maszturbáltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk - Lányok ti maszturbáltatok már iskolában, munkahelyen tanítási / munka időben pl. a wc-ben vagy bárhol? Nem szex! Csak maszti!

Figyelt kérdés
Arra gondolok mikor valami miatt annyira felizgultatok hogy muszáj volt kimenned tanítási óra alatt maszturbálni (jóképű tanár , vagy szép tanárnő , vagy osztálytárs ..... ) mert a látvány is annyira felizgatott hogy kész lettél ? Illetve ugyanez munkahelyen , munkaidő alatt ki kellett menned "rendbe rakni magad" mert a kolléga , kolléganő puszta látványa is felizgatott és teljesen kész lettél ? NEM SZEX TÖRTÉNT CSAK MASZTI !!!!!!!!!!!! Olyan eset !!!!!

2015. szept. 29. 17:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én régen a munkahelyemen 2x is kimentem kicsapni a gyíkot :D A volt barátnőm izgatott fel sms-ben :D
2015. szept. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mármint egy nap alatt 2x :D
2015. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
És iskolaorvos kinek látta már a punciját/fütyijét ? Milyen körülmények között? Vagy valaki látta már az iskolában vagy ilyesmi helyen a nemi szerveteket?
2015. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Időnként szoktam szexcsetelni munkahelyen... na, utána ki kell menni a wc-re kiverni.
2015. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Valamivel el kell tolteni a lyukasorat...

Parszor elofordult de akkor csakugy ni mert unatkoztam.

2015. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Olyan nem volt (a szó, amit kerestek: önmérséklet), de volt már gyakoris nsfw chat céges netről.
2015. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Soha. Meló közben azon jár az agyam, hogy ki ne rúgjon a főnök vagy le ne csesszen a felettesem. Arra nincs időm, hogy szexről fantáziálgassak. :(
2015. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
Persze nem most volt , de a suliban a tanárnő hihetetlen szép csaj volt én akkor 16 voltam ő olyan 34-35 lehetett . A tanárnő térdig érő szoknyában barna selyemfényű harisnyában magassarkúban volt . Mindig ki-be bujt a cipőből a gyönyörűséges lábával lakkozott körmök stb. , játszadozott a cipővel . Hihetetlen látvány volt . Nagyon oda voltam a látványért ! Az óra végére mindig majdnem elélveztem , de volt egyszer hogy dupla órát tartott a tanárnő , na azt már nem bírtam ! Ki kellett mennem a wc-be (kiengedett szerencsére ) , hát ott pzs. a kézbe és rárántás ! kb 6-8 után telenyomtam a pzs-t a markomba .
2015. szept. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megcsusztam a hulye lepcson a munkahelyemen es az egyik kollegam kapott el, aki tortenetesen tetszett nekem. Ugy fogott meg, hogy ereztem a peniszet es az egyik keze a fenekemen volt. Annyira felizgultam ettol az erintestol, hogy az irodamban elkezdtem masztizni.
2015. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. szept. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!