Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért bénázott a pasim ennyit?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bénázott a pasim ennyit? Fiúk ezt meg tudnátok magyarázni?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy meg fog történni a nagy első alkalom, de végül csak petting lett belőle... Elég furcsán csinálta, csomót csókolóztunk, de mindenhol máshol csak rövid ideig volt. Az elején rögtön azzal kezdte hogy ruhán keresztül "megdugott". Szóval a mozdulatok rendben voltak, rámvetette magát, de ruha volt rajtunk... Később már ruha nélkül melleimhez is eljutott, ott nem éreztem semmit, pedig vártam hogy kezd velük valamit, a csiklómat is elkezdte simogatni, de mire jó lett volna elvette a kezét...

Egyszer mintha meg akart volna ujjazni, de aztán csak ott volt az ujja nem csinált semmit... Gondoltam váltsunk lovaglóba, hátha akkor jobb lesz (berakja vagy valami), odatette az ánuszomhoz az ujját, de ott se csinált semmit (mondjuk azt jobban is tette, nem díjaztam volna).

Én a végén már eljuttattam őt a csúcsra hogy legyen már vége ennek az egésznek...

Mi volt ez az egész? Volt már több kapcsolata is szerintem - én kettőről tudok, és mindkét lánnyal volt annyi ideig (hónapokat) hogy biztos lefeküdt velük... Felnőtt meglett férfi. Szóval nem hinném hogy tapasztalatlan. És engem is kíván mert már szervezi a következő alkalmat. Bár én az előzmények alapján nem tudom hogy akarom-e... :)


2015. szept. 30. 20:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
13%
béna... nincs mit ezen ragozni
2015. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
nincs is rosszabb egy dugatlanul hagyott nőnél
2015. szept. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

"odatette az ánuszomhoz az ujját, de ott se csinált semmit (mondjuk azt jobban is tette, nem díjaztam volna)"


xD


Egyébként nem ciki azonnal visszajelzést adni, ha valami kellemes, és az egészről a pároddal beszélni sem az.

2015. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Közben állt a farka?

Miért nem mondtad neki,hogy már felizgultál,elég lesz az előjátékból nyugodtan behatolhat?Szex közben lehet kommunikálni,főleg ha az első alkalom.

2015. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
LOL, bmmeg!
2015. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%
legközelebb hugyozd le vagy sz.rj rá.
2015. szept. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Pedig világosan lejön, hogy tapasztalatlan, vszeg nagyon izgult, sőt, még az is lehet, hogy szűz. Viszont te sem vagy jobb egy hajszálnyival sem, mert képtelen voltál oldani a hangulatot, valamint visszajelzést adni neki, "kiugrasztani a nyulat a bokorból". Helyette feljössz az akció után gyakorira csámcsogni, és égetni magad, hogy mennyire empátiahiányos vagy, és legalább olyan szexuális analfabéta, mint amilyennek a barátodat próbálod beállítani. Grat, igazi "NŐ" vagy! ;)
2015. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Már hogyne próbáltam volna finoman jelezni hogy miket csináljunk, de kb fél percig emlékezett rá aztán kapkodott tovább.

Előtte pont berakott egy béna filmet a dvd-be, hát kedves köpködők, izguljatok ti fel a Másnaposokra. Azt hallgattam végig.

2015. szept. 30. 20:45
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Tuti szűz.
2015. szept. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
79%
Szakadtam xD ilyen töketlennek bezzeg jut punci XD
2015. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!