Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a magyar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a magyar lányok odáig vannak a fekete pasikért viszont a fehér pasikat senki sem emeli így ki külön hogy szexi?

Figyelt kérdés
Hála a médiának és a körülöttem levő lányoknak folyton hallom hogy de jó pasik a feketék, meg milyen szexik. De mikor külföldön éltem és voltak fekete és ázsiai lányok körülöttem nekik meg nem nagyon jött be az, hogy fehér vagyok, nem értem. Egy magyar lánynak már annyi elég hogy az illető fekete, még az sem kell hogy vonzó legyen a csávó.
2015. okt. 1. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Én a hazait szeretem, ha ez megnyugtat. :D (Nem kérek privit.)
2015. okt. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Ez nagyon rasszista. Meg túl általánosító is. (A kommentek is!)

Én pl. nem vagyok oda a fekete pasikért.

Nekem leginkább a spanyolajkú, félvér származásúak a zsánereim - köztük akad egyébként fehér bőrű is, csak megjegyezném. Magamon is azt szeretem, nem is napozok.

Az, hogy külföldön más az ízlésük az embereknek, mint te azt elképzelted, azon nem kell megsértődni.

2015. okt. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Én szánalmasnak tartom, hogy képes vagy ilyenen lovagolni...
2015. okt. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem nem jönnek be. De én kék szemű, szőke, nagyon világos bőrű vagyok és jobban bejönnek a barna szeműek. Szerintem ez tudatalatti dolog. A genetikai keveredés fontos az utód szempontjából. A nők a domináns géneket keresik, a náluk sötétebb bőrűek kicsit "szívósabbak".
2015. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
#7: Semmi személyes, marxista sem vagyok. Szerintem ahogy neked nincs bajod a rasszizmussal, nekem ugyanúgy lehet.
2015. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mondom, szíved joga.
2015. okt. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
nekem más a tapasztalatom, az ázsiai lányok odavannak az egzotikus, fehér pasikért.
2015. okt. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nincs így, millió kutatás és statisztika bizonyítja. Magasan a fehér férfiak vannak a lányok toplistáján
2015. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A magyar pasik is vannak ugyanolyan jók! A bőrszínen kívül nincsen semmi különbség.
2015. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztalom ezt. Sajnos még nem volt olyan barátnőm, aki vonzódott volna a fekete, egzotikus pasikért.


F/33

2015. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!