Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy kopasz (kb.2 mm hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kopasz (kb.2 mm hosszú haj) fiúnak adnátok esélyt, hogy összejöjjetek vele vagy fúj, észre sem vennétek? (Átlagos kinézet, testalkat).

Figyelt kérdés
Nem zaklatok senkit privátban,csak érdeklődés.Elsősorban 18-25 éves lányok válasza érdekelne.Köszi,előre is.(:

2015. okt. 1. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze h adnek neki eselyt:) 18L
2015. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
tetszene 25/L
2015. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejönnek a kopasz pasik. Nem mind, de vannak olyanok akik kifejezetten az eseteim.:)

18/L

2015. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Különben sry a beskatyujázásért,csak ez a korosztály tetszik és kíváncsi voltam néhány őszinte véleményre. (:

A válaszokat pedig köszönöm!

2015. okt. 1. 21:32
 5/9 anonim ***** válasza:

De most őszintén, szerinted ez alapján meg lehet bármit is állítani? Oké, talán annyit, hogy a kopaszságnak adnak-e esélyt, de amikor elutasítanak, vagy éppen esélyt adnak, nem önmagában a kopaszságodnak vagy 2mm hajadnak fognak, hanem az arcodnak, összképnek, és annak ahogy kinézel. Hiába mondják itt azt, hogy persze, lehet ha látnák a fejed meggondolnák magukat, és ugyanez fordítva, hiába kapsz nemleges választ, lehet élőbe az összképre igent kapnál..


Na mind1..

2015. okt. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,de akkor is számítana az összkép,ha hosszabb lenne a hajam...engem csak az érdekelt,hogy taszító-e a kopaszság,vagy emiatt még nem ráznának le...
2015. okt. 1. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal jobban érdekel a jelleme, a humora, hogy lehet-e vele beszélgetni.

A hajhossz nem kizáró ok, ha nagyon halálosan zavarna max szépen néznék rá és megkérném, hogy növessze meg egy picit. Bár ahhoz, hogy egy srác haja zavarjon nagyon gázul kell állnia neki.

2015. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rövidebb hajú, vagy kopasz pasikat :D 20L
2015. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nos nam az szamit hogy van e haja v.nincs. ha ertelmes es kedves illemtudo es ert a nok nyelven a kulso nem mervado. legalabis nekem. 40 n
2015. okt. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!