Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy jó megoldás lesz majd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy jó megoldás lesz majd a korai magömlés ellen?

Figyelt kérdés
Hogy előjátékkor olyan hosszan izgatom a leendő párom, hogy majdnem elmegy és ilyenkor nem sok idő kell hogy aktusilag elmenjen (2-3 perc)
2015. okt. 2. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem, inkább gyakorold hogy bírd sokáig mert 2-3 perc az semmi legalább egy fél óra kell és még az se olyan sok
2015. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az aktus az megint más mint az előjáték. Főleg akkor, ha csak a nyelveddel izgatod a csiklóját. Úgy tudom a nőknél van hüvelyi orgazmus, meg csikló orgazmus. Lehet rosszul írtam..
2015. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. De ha olyan sokáig izgatom szájjal a párom, hogy 2-3 perc után ő sem bírná?
2015. okt. 2. 18:10
 4/7 A kérdező kommentje:
2. Nem minden nőnek van hüvelyi, de intenzív hüvelyi orgazmust kézzel is el lehet érni (pl.: pierre woodman castingok)
2015. okt. 2. 18:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó de én úgy értem, hogy más mikor egy farok van benne, és megint más fajta érzés mikor szájjal izgatod. Szerintem mikor berakod, akkor egy kicsit kizökken, majd újra ráhangolódik. Na majd valamelyik csaj megválaszolja.
2015. okt. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez megoldás lehet. Más az amikor kézzel szájjal és más az aktussal, de egyik se jobb a másiknál, legalább is nekem. Azzal van a baj, hogy általában a fiúk ezzel nem akarnak időt pazarolni, mert ő mindjárt dugná be aztán 2-3 perc és utána alvás.... 25L
2015. okt. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Azért is megoldást lehet még, mert a lényeget az orgazmust aktusilag élném meg és az szerintem fontosabb, jobb.


(6. voltam)

2015. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!