Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőmmel mar lassan 3...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoli20 kérdése:

A barátnőmmel mar lassan 3 honapja vagyunk egyutt es akadt egy kis gond, segitenetek?

Figyelt kérdés

a lenyeg az ,hogy mostanaban nekem eleg fura lett,nagyon szeretem es azt mondja,hogy o is engem,de mostansag nemlatom rajta,hogy akarna,es probalna velem sok idot eltolteni,es ha mondjuk egy tarsasagban egyutt vagyunk akkor se vagyunk egyutt sokat,valamikor eszre sem veszi ha nem vagyok ott nagyon szeret allitolag,ha egyutt vagyunk akkor is nagyon jo,es sokszor a fulembe sugja hogy szeret,de valahogy nekem ez nemtetszik.

a masik meg h kb nagyon sokat beszelunk arrol,hogy mi lesz ha szakitunk,o nemhisz az orokkeben,es sokszor mondja h egyszer ugyis vege lesz stb,pedig mondtam neki legyen optimistabb,de nem az.sokszor jovoidoben beszel,hogy nem fog haraggal ram tekinteni,es nekem az "egyenlore" meg a "még" szavak sem tetszenek.

nagyon fontos,es sokat aggodok erte.

szerintetek en aggodom tul?


2015. okt. 4. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez szerintem pont az, amit te is érzel. Kialudt a szerelem, és már csak van melletted. Ne adj isten, van más fiú a dologban.

Közhelyesnek fog hangzani, de más tanács nem jut szembe, ülj le vele és mond el neki, te hogy látod ezt a dolgot.

2015. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mondtam neki,hogy szoljon ha nem erzi,megigerte,hogy fog
2015. okt. 4. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, ez sajnos idővel igy szokott alakulni, örülj annak, hogy most veled van, ne sajátítsd ki ő nem a tulajdonod. Ha akar menni, menjen, en sem hiszek sz örökkévalóságban, legtöbbször egy jó kapcsolatban van 4-5 ev néha több is.
2015. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez valami újkori dolog a nőknél, hogy 1-2-3 hónap után a semmiből már nem ugy szeretnek :/ Talán az a jobbik verzió mikor elmondja és nem pedig bizonytalanságban tart...Sajnállak pajti
2015. okt. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem jó neki a kapcsitok, e valami mégsem tökéletes számára a kapcsiban. ő már eőre látja, hogy előbb utóbb vége lesz. vagyis ki fog ábrándulni belőled valamiért. ismerős ez a szitu.
2015. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lexéta válasza:

Szerintem (mivel hogy 3 hónapja vagytok együtt) megunt.

Valahol olvastam, hogy a legtöbb kapcsolat 3 hónap után megszakad. Ami (az én belátásaim szerint) igaz lehet. Nem lehettek túl idősek, találsz mást. Ha már tényleg nem bírod így tovább ne szenvedjetek egymás mellett. De az is lehet, hogy túlságosan nyomulsz, az is megijesztheti. A legjobb tényleg az lenne, ha leülnétek megbeszelni.

2015. okt. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!