Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket nagyon elijesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nagyon elijesztene, ha egy férfit érdekelne a bdsm? És nem csak a szükreötvenárgyalatás hülyeség.25/F

Figyelt kérdés
2015. okt. 4. 17:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A sok 16 éves lányka a szürke 50 árnyalata miatt akarja ezt... :3 És általában a szájuk nagyobb, mint a bátorságuk. Tapasztalatból mondom.
2015. okt. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
tudom. Főleg, hogy engem mindkét oldal érdekel. És nem csak annyi, hogy selyemsállal megkötözni a két kis kezecskéjét :D
2015. okt. 4. 18:43
 13/23 anonim ***** válasza:
56%

Igen, pont ezt akartam írni, hogy hiába írtad oda, hogy Téged nem ez a baromság érdekel (mármint a szürkeötvenárnyalata), a sok kis tinilány ezt nem érti. :D

Én nem vagyok ilyen beállítottságú nő, de szerintem elég sok hölgy van, aki komolyabban is szeretné űzni ezt a dolgot. Tudatosan keress.

2015. okt. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy Űzi sok nő a dominanciát,be vannak fosva tőle,mert nekik a kemény macsó pasi kell...
2015. okt. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
engem is inkább a sub oldal érdekelne :/
2015. okt. 4. 19:25
 16/23 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire, és hogy csak a szexre vagy a való életre is kiterjedne-e.

Na meg hogy miben nyílvánulna ez meg nála.

2015. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem undorító,hogy belevisznek erőszakot meg megalázást.Beteges.
2015. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Sok nő csak 1-2 ismertwbb dolgot szeret kipróbálni félve, aztán vagy bejön nekik vagy nem. Én sub lányt nem találok igazán, aki a hajhúzásnál többet is mer... :\

22 F

2015. okt. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szub lány vagyok és hajhúzásnál többet ismerek és szeretem :) Nem ijesztene el, párom is szereri a bdsm-et. Sőt én vittem bele a "rosszba" előttem nem nagyon ismerte a dolgot :)

21L

2015. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#19-es szerencsés lehet a srác, lennék a helyében! :D Hogy ismerkedtetek meg? Eddig olyan csajjal is ritkán találkoztam, akinek tetszett a dolog, nemhogy olyannal, aki még bele is vitt volna! :)
2015. okt. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!