Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyan csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan csajok akiket izgatna kipróbálni néger fiúval vagy csak én vagyok ennyire rájuk kattanva?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 00:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem,csak a rossz ri ban cok.
2015. okt. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére csak te.
2015. okt. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Első szerelmem félig bosnyák,félig magyar volt,a párom meg félig szerb,félig magyar.A félig ilyen-félig olyanok jönnek be.Néger direkt nem.
2015. okt. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Kettot talalhatunk miert.Valoban ribiknek jon be tobbnyire..
2015. okt. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

Ó basszus.Most miért r...nc az,akinek épp bejönnek külsőre a négerek? Ráadásul tévhit,hogy mindnek nagy farka van és ha valakinek meg pont a nagy farok az ideális az ő belső méreteihez,az sem r... ncság.

Nem mondta senki,hogy hozzájuk is menne.Itt mindenki r...nc,aki nem a magyar pasikat isteníti.

2015. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
🐒🐒🐒
2015. okt. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Néha komolyan nem igazodom ki a válaszolókon. Igen, a lányok többségének valamiért bejönnek, izgatják őket, persze nyilván egy sportos, erős kockahasút képzelnek el hozzá. Ez így volt középiskolásoknál is, de később is jellemző szerintem, csak többnyire valós kapcsolati életük miatt is kinövik ezt az ábrándot. Mindenesetre a nagy a szexepiljük az európaiak számára, érdekes módon fehér férfiak nem ugyanígy vannak már a fekete nőkkel.
2015. okt. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Engem semennyire sem izgatnak. Pedig ma pont láttam egy néger férfit, egész helyes volt, de szerintem ő már nem volt teljesen néger, mert nem volt annyira fekete a bőre. De nem vonzott, nem mozgatott meg bennem semmit.
2015. okt. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Én meg pont azt akartam írni, hogy miközben gyönyörű fekete nő nagyon sok van, valahogy a férfiak nem szépek. Legalábbis nekem nem tetszenek, pedig én elismerem azt is, ha egy pasi jó pasi. És azt sem vitatom, hogy a feketéknek nagyon szerencsés genetikai adottságaik vannak (testfelépítés, fqszméret), amiről persze nem tehetnek, mert kapták a sorstól. De az arcuk sosem sármos, szép a jellegzetes rasszjegyek, mint pl. a széles orruk miatt.


(Amúgy pedig a párkapcsolati moráljuk miatt sem érdemes összekrni velük, mert minden lelkiismeretfurdalás nélkül képesek egyik napról a másikra úgy lelépni, hogy sose találod meg őket. Még akkor is, ha gyereket szültél neki. És sose tudhatod, nincs-e már másik két családja Szenegálban meg Svédországban. De ez egy másik szál.)


Pasi voltam

2015. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%

#8-as vagyok.

Ezeket az előítéleteket azért hagyjuk már. Az ilyesfajta viselkedés, amit a #9 leír, ez már szocializációtól függ.

Van ismerősöm, aki külföldön él már régóta, három gyereke van, a legidősebb kb 13 éves, és kevesebb nála boldogabb embert ismerek - és néger a férje!

Te valami afrikai őslakosokról beszélsz? Nem minden néger férfi ilyen... -.-

A nagy farokról nem is beszélve. Nem mindegyiknek hatalmas.

Mondtam - nekem nem jönnek be, de azért örülök, hogy ilyen előítéletekkel nem rendelkezek irántuk...

2015. okt. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!