Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a cuckold...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a cuckold dologról esetlek valakinek volt része benne? , a Barátnőm ezt nagyon izgalmasnak találja .

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 11:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdés te milyennek találod?
2015. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdés szerintetek ez normális hogy úgy mond izgatja?
2015. okt. 5. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ha szeretek valakit nem akarom, hogy a szerettem végig nézze ahogy más megdug. (szerintem)
2015. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ő akar félrekúrni, vagy azt akarja, hogy te dugj meg egy csajt előtte?

Ha az első, akkor csak egy ribi, ha a második, akkor pedig keressetek egy pszichológust.

2015. okt. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem izgi. :) Én megnézném, milyen mikor más elégíti ki, élvezkedik a szép nagy mellein, gyönyörű punciján.
2015. okt. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kérésre már kukkoltam és fotóztam is.
2015. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi az izgalmas. Engem is izgat ez a fantázia, már elképzeltem párszor asszonyt ilyen szituban, viszont életben nem biztos, hogy menne. Inkább akkor egy hármas szex lenne az első lépés.

Én azt mondom kezdjétek valami lájtossal, olyannal amit kontrollálni tudtok egyszerűen és megnézni, hogy az mennyire jön be.

Én első lépésnek swinger klubba mennék (ott is egy "csak párok" estére, szóló pasik agresszívak), és kipróbálnám milyen mások előtt szexelni, másokat nézni szexelni. Merészebbnél egymás mellett szexelni ahol lehet egy kis tapi lesz.

Ha ez már tetszik akkor később akár gabalyodások is.


DE ha a barátnő arra gerjed, hogy téged felszarvaz (szóval nem izgatja a másik farok, inkább az, hogy ellened csinálja), akkor azt nehéz kis lépésekben megcsinálni, bár swinger talán erre is jó.

2015. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Volt benne részem,és szerintem izgi..F
2015. okt. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!