Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a bondage...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a bondage dolgokra senki sem vevő, mert mindenki a bdsm-ben alkalmazott bőr, meg latex dolgokra asszociál, plusz különböző kínzásokra, alázásra?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megválaszoltad a saját kérdésedet, pontosan ezért nem vevők rá sokan. Ugyanakkor azért tegyük hozzá, hogy a BDSM egyáltalán nem csak a "bőr meg latex dolgokról" és "különböző kínzásokról, alázásról" szól és a bondage is fontos része.
2015. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Már eleve az első betű (B) a bondage-ra utal, szóval benne van a BDSM-ben. Egyébként meg mindenki arra asszociál, amire az ismeretei képessé teszik. Amíg teljesen tájékozatlan voltam, nekem is olyan elképzelésem volt, hogy őrült emberek ütik-vágják egymást, és folyik a vér.
2015. okt. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért mondod ezt? Szerintem a "kikötözős játékra" még azok is vevők, akik nem BDSM orientációjúak!

Talán ne bondage-ként kérdezd, hanem magyarul! :)

2015. okt. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mi az a bondage?:D igaz en is bdsm kedvelo vagyok..:D
2015. okt. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-pont ez az,hogy miért?Mintha más nem létezne.


Wanda7-naa,igen.És valljuk be,nem tévedtél sokat,de legalább voltál hajlandó utána nézni vagy megismerni és tudod,hogy eléggé tág dolog.


3-Ha magyarul mondom,akkor is ugyanaz a hatás. :D


Korbácsos úrnőnek hisznek... XD

2015. okt. 5. 19:38
 6/17 A kérdező kommentje:
4-mi az a bdsm? :D
2015. okt. 5. 19:39
 7/17 anonim ***** válasza:
39%

A BDSM gyűjtőszó az angol Bondage & discipline (B&D), Domination & submission (D&S), Sadism and masochism (S&M) szavakból képzett rövidítés, magyarul „kötözés-fegyelmezés, dominancia-alávetettség és szadizmus-mazochizmus” fogalmakat jelöli. Korábban egyszerűen a szado-mazochizmus (SM) volt az elterjedtebb kifejezése.


forrás: wikipedia

2015. okt. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Irónia volt.
2015. okt. 5. 19:57
 9/17 anonim ***** válasza:

Az átlagemberhez csak az extrém, polgárpukkasztó része jut el, mert ez az, amivel megfelelő kattintásszámot lehet generálni a médiában. Tehát a szegecses bőrszerkó és latexruha, véresre kínzott vagy pórázon vonszolt emberek, nyilvános magamutogatás meg az olyan esetek, mint amikor a rendőrség letartóztatta a kölcsönös beleegyezés határait többször nyilvánvalóan túllépő elite pain videók készítőit. Ennyit látnak a médiában, meg mostanában a BDSM-nek álcázott abuzív, bántalmazó kapcsolatot népszerűsítő szürke50árnyalatát, ebből nyilván azt fogják gondolni, hogy a BDSM-kedvelők mind beteg állatok, hiába nem ez a valóság.


(első válaszoló voltam)

2015. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag még nincs megérve a dologra. Ha valakit kedvelsz, szerintem ne nevezd nevén a dolgokat, hanem csak csináljátok és majd megtetszik nekik :)
2015. okt. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!