Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vettétek már el srác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vettétek már el srác szüzességét? Ha igen, milyen volt az első szex? Mennyi ideig bírt a srác? Hán menet volt?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok, mennyi volt a srác és hányadik partneretek volt?
2015. okt. 6. 15:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem vettem el. Nem szeretek en iranyitani. Imadom ha a pasi iranyit es tudja mit akar :)
2015. okt. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt, kettő is, többet nem akarom. Azt szeretem, ha engem irányítanak, nem szerettem tanító néni lenni. Az egyik a 3. kapcsolatom, a másik az 5. volt.

Az egyik rögtön elsült kb., aztán ennyi volt, a másik bénázott, de legalább bírta.

2015. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kettő is volt

1. 23 éves volt én 18

simán tartotta ameddig akarta elég ügyes volt bár nyalni nem akart ..

2. 19 éves volt én 20

hát az első gyors és vacak volt de szerencsére belejött hamar :-)

2015. okt. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Négyéves kisfiú koromtól fogva évekig használta a testem egy számító nő. Egy extrém magas, testes nőről van szó, aki gyakorlatilag bármit megtehetett. Minden szexpozíciót kipróbált velem, napi rendszerességgel használt engem, gyakran fizikai fájdalmat is okozott.
2015. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tetszene egy tanítónéni bár már nem vagyok szűz
2015. okt. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1 fiúval volt eddig, aki 19 volt én 1 elég hamar elment és bénázott előtte mondta el közvetlenül, hogy még szűz.De utánsa pár alkalommal egészen bele jött. A mostani barátom is szűz ő8
2015. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 fiúval volt eddig, aki 19 volt én 1 elég hamar elment és bénázott előtte mondta el közvetlenül, hogy még szűz.De utánsa pár alkalommal egészen bele jött. A mostani barátom is szűz 17 éves.
2015. okt. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Baratom 18, en 16 leszek. Ket napja a szulinapjan lefekudtunk, mindkettonknek az volt az elso. Nem tudom, hogy csinalta , mert mikor olvastam rola mindig aztmondtak, hogy elsore alig birnak valamennyit, de o kb. Husz percig birta.
2015. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem miért ekkora dolog ki meddig bírja.

Szopjátok le elsül 2 perc után aztán mikor újra feláll neki már min 15 percig bírja

3. jára meg már el se akar menni :D

Amíg meg épp nem dolgozik nyalhat is..

Na nehéz még az élet? :D

2015. okt. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!