Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy szeretitek, ha meg vagytok kötözve, mivel csinálják és mit tegyenek veletek?

Figyelt kérdés

Szerintem sokaknak tetszik ez a szexben és biztos lehet normálisan is csinálni,hogy természetes és ne gusztustalan legyen.

Kérlek írjátok le hogy tetszene ez nektek,mik lennének a szempontjaitok,elvárásaitok ilyen téren!


Köszönöm! (:



2015. okt. 6. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem tetszik ki probálhatnánk bár nem vagyok lány fiú vagyok meleg de szeretek játszani a lányt :)
2015. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor meg vagyok kotozve a baratom nagyon sokat huz, ujjaz de megse, nyal de megse, dug de megse es neha olyan szituacio is van ahol nagyon nehez kez nelkul
2015. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Húzza az agyamat, amíg nem könyörgök.
2015. okt. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is szeretem, amikor ilyenkor sokáig húzza az agyam, és már alig bírom kivárni, hogy végre betegye, és jól megdugjon. Szeretem ilyenkor a fokozatosságot, először csak simogasson, csókolgasson, a testemet, egyre lejjebb, majd ott is, és nyaljon, majd játsszon kicsit a csiklómon a péniszével, és tegye be végre!
2015. okt. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Imádnák ilyet játszani! :)

F

2015. okt. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a selyem szalagokat szeretem, erős és még sem hagy nyomot, de párom a bilincsekre esküszik,az gyorsabb felrakni, és hatásosabb is, csak van mikor fáj és nyomot hagy. Mi az előjátéktól az élvezetek utánig használjuk, van hogy órákig ki vagyok kötve. ÉN nagyon élvezem, főleg mikor szemeimet is beköti és nem is látom mikor mit csinál vagy mit kell tennem:)
2015. okt. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!