Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétises fiúk/férfiak?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétises fiúk/férfiak? Örültek-e annak, ha ti _kaptok_ talpmasszázst?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek más jön be, de azért érdekel :)
2015. okt. 8. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha en adok szexi labaknak masszazst az jobban beindit:)
2015. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Naná, mivel baromi kellemes, relaxál.

Ha adom az tök más, beindít, főleg ha egy hosszú munkanap után fáradt lábacskákról levehetem a cipőt és egy hosszú talpmasszázst adhatok. Szerencsére még nem találkoztam csajjal, akinek ez ne jött volna be.

2015. okt. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon, csak sajnos a nők igen kevés hányada gondolja el ezt. Bezzeg fordítva...:D
2015. okt. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sztem nagyon.
2015. okt. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen örülök, mert jól esik, de semmi több, csupán kellemes érzés. Ha viszont én foglalkozom egy lány lábával, az teljesen más, mert az számomra nem csupán egy masszázs, hanem egy erős szexuális vonzalom tárgya is.

26f

2015. okt. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon szívesen fogadnám egy nőtől:).
2021. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!