Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » HA a lányoknak nem a méret a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA a lányoknak nem a méret a lényeg, akkor miért beszélik azt ki egymás között?

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiert mi kibeszeljuk a nok melleit es amblokk az alakjukat a testuket. Ne legyel felhaborodva ezen :)
2015. okt. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 RRR ***** válasza:
mert ez is egy téma
2015. okt. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem a lényeg, de lényeges.
2015. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Érdekes, mi sosem beszéltük ezt ki a barátnőimmel, fogalmam sincs, a párjaiknak mekkora....

pedig nekem mondjuk számít a méret, mert könnyen tágulok, és imádom ha jól kitölt.

N 38

2015. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 RRR ***** válasza:

4!

ezt nem kellet volna:péló fotó áradat 3-2-1-most

2015. okt. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptam egyet sem és tiltanám is az illetőt. Egyetlen udvarias érdeklődést kaptam amit udvariasan elutasítottam mivelhogy van barátom. No hard feelings.
2015. okt. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi szoktunk róla beszélni es arról is hogyan használják es így néha tapasztalatokat cserélünk :) így néha uj dolgokat próbálunk ki
2015. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-es


Hány cm-től jó neked ?

2015. okt. 9. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
18%

Hogyne számítana? Neked nem számít egy nő arcának szépsége vagy alkata a vonzalmad kialakulásában?


Nekem 15 cm a minimum, amitől nem küldök el senkit magamtól és kb. 16-17 cm és attól felfelé az, amire azt mondom hogy oké.


Szerinted egy 12-13 cm-es farkú férfiről mit gondol a legtöbb nő?

2015. okt. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!