Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Megnyugtatna titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megnyugtatna titeket ha az elso pár alkalommal megengedné a pasitok, hogy ott legyen veletek a legjobb barátnotok is? 35F

Figyelt kérdés

2015. okt. 8. 22:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy nyugtatna. Sőt!

Nagylány vagyok már, tudok magamra vigyázni!

2015. okt. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Igen !Igen! Nagyon megnyugtató érzés lenne, ha ott lehetne a barátnőm , de elsősorban azért mert úgy gondolom, hogy egy igazi barátnő ott van az ember mellett jóban rosszban.:DDD


Ebből kifolyólag majd "befolyólag" is a megcsal feleségeknek ,és férjeknek kutya kötelességük lenne a a párjukkal együtt látogatni a szeretőket. .:DDD

2015. okt. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Mármint milyen alkalommal? Együttlét során nem.
2015. okt. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Költőnő? ***** válasza:
milyen korosztályban keresgélsz teeeee xd
2015. okt. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne engem megnyugtatni? Basszus felizgatni kell dugás előtt, nem megnyugtatni.

Elképzelem, ahogy fekszem az ágyon, a pasi éppen töm, a barátnőm meg ül az ágy szélén, fogja a kezem, és mondogatja, hogy ne félj, mindjárt vége lesz, nyugodj meg, nem tart már sokáig, még egy perc, és befejezi, nyugodj meg...

2015. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
milyen trükkös, legközelebb ezzel próbálkozok ha hármas szexet akarok összehozni.
2015. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27%

Én meg engedném hogy ott legyen és a farkamat mikor kell oda tegye a lyukhoz nehogy eltévesszem na meg utána be is szállhatna

F?40

2015. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Hát engem nagyon nem. Nehogy már még ott végignézze is. Az már nagyon intim, az a dolog arra a két emberre tartozik. Persze más, hogyha pl nyaralunk barinőmmel, és egy helyen öltözünk át mondjuk, de az a téma konkrétan már nagyon intim, és szar lenne, ha figyelne. Kifejezetten feszélyezne.
2015. okt. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is inkább apukámat vinném. Lenne nála egy baseball ütő, ha rájönne, hogy a lányára rámozdult egy perverz állat, szépen orrba verné az ütővel 🤗
2019. júl. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!