Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, nők! Csupasz, szőrös,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők! Csupasz, szőrös, illetve ezeknek milyen fokozata vonzó egy férfin?

Figyelt kérdés

Ha egy átlagosnál kicsit szőrösebb férfiból indulunk ki, akkor borotválja e a testét, és ha igen mely részeit?

Csak mert valaki azt mondja, hogy elég az intim részt borotválni, valaki azt mondja, hogy az egész felsőtestet, csak a hónaljakat ne, vagy pont hogy de...

Szerintetek? Titeket mi vonz?

Kort is írjatok, előre is köszönöm!



2015. okt. 9. 04:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Az összes... Maga a férfi vonz.

18/L

2015. okt. 9. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hónalj csupi, intim rövid

Minden mást szőrösen szeretek. :)

2015. okt. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem vicces amikor egy férfi a felsőtestét borotválja. Hónalj belefér vagy intim terület, de a többi maradjon úgy ahogy van. N
2015. okt. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

A farkánál nyírja rövidre, a többi maradhat. De most hiába kérdezed úgyis az aktuális partner ízlése a fontos.

26L

2015. okt. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hónalj, mellkas, intim legyen csupasz.

21/N

2015. okt. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Honalj intim csupasz :-) es arc is ....

22L

2015. okt. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Minél szőrösebb egy férfitest, annál jobban élvezem a simogatását.
2015. okt. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Full szőrös férfiként megnyugtató ezen válaszokat olvasni!


24/F

2015. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

ha ful szőrös és leborotválja a intim rész csupaszra marha hülyén néz ki h ott csupasz máshol meg nem :-D

inkább csak nyesse rövidre


am meg ahogy neki kényelmes ahogy ö szereti - ne a divat vagy a partner határozza meg !

cserébe ö se szóljon bele a szőrtelenítési mizériámba

2015. okt. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó! Én is erre gondoltam, hogyha én eléggé szőrös típus vagyok, akkor nem lenne e fura a kontraszt, ha csak az intim részen borotválnám, meg talán a hónaljam ahogyan itt írta valaki...? Viszont egyenlőre nem vagyok elég izmos ahhoz, hogy mindent borotváljak. Én csak akkor nem érezném a teljes csupaszságot gáznak, ha az lennék.


Az a baj, hogy már kaptam megjegyzést lánytól, hogy a mai férfiak (amúgy 23 éves vagyok) csupaszak, valamint hogy a szőr visszataszitó, ápolatlan hatást kelt, viszont jelenleg nincsen állandó partnerem így Őt nem tudom kérezni... Meg amúgy sem vagyok túlszerencsés nő ügyben, mert nem vagyok jó pasi.


Még 1x köszönöm mindenkinek!

2015. okt. 9. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!