Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, milyen érzés a mellete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés a melletek? Van olyan helyzet, amikor zavaró? Amikor fáztok, akkor rossz érzés?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Futas kozben zavaro:D mert nem kicsi es idegesit h kulon eletre kel:D
2015. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mivel nem kicsi tesi orán elég rossz futásnál vagy ha hasra kell feküdni :/ meg elég rossz amikor beszélgetek egy pasival és állandoan bámulja :/
2015. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Közepesnek mondanám a méreteimet, engem semmiben sem zavarnak. Régebben kicsit gátlásos voltam, hogy miért nem nagyobbak, de mióta túlléptem rajta, ez sem jelent gondot.
2015. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy melleim (75/C) így teljesen jóba vagyunk.

Amikor fázom se rossz érzés + tetszik, hogy majdnem átdöfi a mellbimbóm a pólóm :-D

2015. okt. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kicsi, így nem zavaró. Anikor melltartó nélkül szaladok pl felfele egy lépcsőn, akkor az alkarommal kicsit alá szoktam támasztani, hogy ne hötyögjön, merr az kellemetlen. Meg valamikor nagyon érzékeny, és olyankor irritálha a ruha, ha hozzáér. Az rossz. (Általában mensi előtt, vagy a a batátom sokat "játszott" vele.

Amikor fázok, egyáltalán nem rossz. Sőt, olyankor még tetszik is a formája, mert általában befelé forduló.

2015. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha zavaró, legutóbb például, amikor szorosan odabújtam a kedvesemhez, akkor mindenhogy útban volt. Egyébként nincs akkora mellem, hogy a mindennapi életvitelemben zavarjon. Amikor fázom, az viszont nagyon rossz érzés, de ennek semmi köze nincs a melleimhez.
2015. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amikor fázom, tök jó, mert melegít :D

És tetszik, ahogy a póló alatt látszik.


Akkor zavaró, amikor nem jó rám valami ruha, ami tetszik, mert nem tudom lehúzni a mellemen, és összeugrik az egész testem, mint egy debilnek. :"D


De amúgy annyira nem zavar, barátságban vagyunk egymással is hárman.

2015. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem van mióta megnőtt ;).

Ha fázom kiemelkedik a bimbóm :) Inkább ciki, akkor kicsit zavar.

2015. okt. 11. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!