Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott fiú kérdése:

Lányok nektek milyen érzés az anális szeretkezés? Van rá igényetek és a partnereiteknek ez mennyire jön be?

Figyelt kérdés

2015. okt. 10. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van, es a parom is nagyon elvezi :)

17L

2015. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

ez a kérdés kicsit sántít. análisan nem lehet szeretkezni. lehet úgy dugni, de nem szeretkezni.

a seggbedugás szerintem a nő megalázásáról szól, ezért is annyira vonzó a pasiknak.

nem mintha feltétlen mindig ellenemre lenne, nem veszem magam annyira komolyan.

igénye inkább a partnereimnek szokott erre lenni. 24L

2015. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Mi is szeretjük. Eleinte nem volt túl jó,de később belejöttünk.
2015. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Warazslow ***** válasza:
75%

Elnezest, nem szanom sertesnek amit irok.


Szerintem ektelen butasag az analis szexet a no megalazasaval egy lapra tenni.A fenekedben roppant sok idegvegzodes van, ezert kellemes, nem azert mert a kisasszonyon , nagy ferfiasan minden lukat betomtel.

2015. okt. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Rendben Warázslow, ha seggbe raktak akkor beszélgethetünk és akkor is csak a te véleményed lesz ez :D
2015. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem nem jött be. Fájt, megalázó volt.

És nekem ne akarják már bemagyarázni, hogy a férfi azért akarja csinálni, mert a nő is élvezi... Ekkora baromságot!

A férfi ezzel töri be a nőt, és még azt is élvezi, ha a nőnek ez fáj!

Akkor a férfi nem erőltetné, ha a nő azt mondja, hogy nem akarja, de a férfi addog nyüszöli a nőt míg az bele nem megy... Igen, itt nyilván a nő boldogságáról van szó, hogyne! :D

Van nő, aki élvezi, annak szép tág s.gglyuka lesz, mivel a pasik ezt szeretik.

Azok a nők, akik amúgy élvezik a szexet, de a s.gglyukszexet nem akarja, mert mondjuk volt egy rossz tapasztalata, azt leszólják, leprűdezik, és a kutyának sem fog kelleni.

2015. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Néha tényleg meglep, mennyire egyszerű néhány nő... Attól, hogy nektek rossz volt a dolog és kialakítottatok egy negatív dolgot, miért érzitek úgy, hogy azt ráhúzhatjátok mindenkire?


Nekem volt, hogy a barátnőm kérte meg, hogy csináljuk popsiba. Lassan és gyengéden csináltam és nem dugás, hanem szeretkezés volt a dolog. Élvezte. Nem aláztam meg. Nem érezte magát megalázottan. Most akkor mi vagyunk a hibák az egyszerű életetekben?

2015. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

S.ggbe nincs szeretkezés csak b...szás. Pont.

Azért, mert te lecseréled a nőd punciját a s.gglyukára, és ebbe a nőd önként bele ment, sőt, ő kérte, nem kell mindenkinek megtennie.

Ennyi az egész.

2015. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sok okos...Ezek szerint az orális szex sem szeretkezés ennyi erővel szájba sincs csak baszás nem?Na akinek ennyi esze van az jobban teszi,ha inkább kiveri magának azt jónapot.
2015. okt. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

Orális szexról itt nem volt szó.

Csak s.ggbebas.zásról.

És az olyan búzás, mikor férfiaktól mást sem hallok, mint hogy "popsiba csináltuk....popsiszex...stb" Azért, mert a "popsi szót használjátok, attól még a végbelét, a s-gglyukát rakod meg a ribidnek... :D

2015. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!