Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jó pasiként (10/10nek mondanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó pasiként (10/10nek mondanak külső terén) hol találhatok könnyen szexpartnert? Nagyon kivagyok, kb bárkire rámásznék kivétel nélkül.

Figyelt kérdés

Azt a 10/10et nem bekézeltségből írtam (egyébként visszafogott vagyok). Magas vagyok, helyesnek tartanak és a 10 év edzés is megtette a hatását. Csak hát évekig barátnőm volt és nem igazán vagyok már benne ezekben a dolgokban, illetve munka és egyetem mellett ismerkedni sincs időm.

Valami tanács?


2015. okt. 10. 17:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Itt! Neznek egy kepet tenyleg 10/10-es vagy-e 16L
2015. okt. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

túlértékeled magad.

meg az hogy helyesnek tartanak, az egy dolog, honnan veszed hogy igazat is mondanak. hm?

10 év edzés. na igen, az szép. de nem tudom észrevetted-e hogy a mai lányoknak az izom már annyira nem számít, mint talán egy 15-20 éve. az arc a fontos, tehát testre lehet 10/10es vagy, de arcra is? érted.

és igen, valóban lenne már valakid, vagy csak simán egy jelentkező, ha 10/10-es lennél!

2015. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sose értettem ezt, ha valaki 10 per 10-nek hívja magát. A helyesség teljesen relatív, mindenkinek más tetszik. Lehetsz izmos és magas, ha a kinézeted nem jön be sok nőnek.
2015. okt. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy 10/10-es vagy? Anyád?
2015. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én ezt nem értem. Miért van itt ennyi kérdés arról, hogy hol keressenek xy dolgot...

Amikor én szeretőt akartam, akkor beírtam a googleba, hogy szexpartner kereső és kiadott egy csomó oldalt amiket átnéztem.


Hogy lehet, hogy a mai emberek annyira benne vannak az internetben és fel is találnak gyakorira, DE MIÉRT NEM ISMERI ITT SENKI A GOOGLE-T????!!! -.-

2015. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

#13 Mások mondták, pl itt gyakorin, kb 3x tettem ki magamról képet (2 a testemről, 1 pedig ruhában összkép), kb csak 10-ek jöttek ezidő alatt (míg nem törölték). És nyilván kapom a jeleket folyamatosan, jönnek is oda hozzám, csak mint írtam visszahúzódó vagyok és nem tudom ezeket a lehetőségeket kihasználni.


#14 A te anyád is mondta többek között miután megb....

2015. okt. 10. 22:23
 17/21 anonim ***** válasza:

De humoros vagy. Akkor ua ezt dobod be, amikor boldog boldogtalannak képet küldözgetsz a mikrop...csödről. Az egész kérdésed egy nagy paradoxon. Mintha azt írtad volna, higy testépítő vagy csak éppen 40 kiló és a legkisebb súlyt se bírod felemelni.

Úgy vagy te jópasi mint én Ferenc pápa és úgy dugtál te korábban mint ahogy én űrsétáltam.

Kis forever alone nyomi vagy, aki itt éli ki magát.

2015. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDD

k

2015. okt. 10. 23:16
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha nem is 10, de legalább 8,9-es vagy, a Tinderen már hatalmas sikert fogsz aratni
2015. okt. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod irj szivesen megismernelek:)
2015. okt. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!