Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, szoktatok olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szoktatok olyat álmodni, hogy valahol nyilvános helyen, mások előtt meztelenek vagytok? Milyen érzéseitek vannak az álom alatt és után ezzel kapcsolatban? Vonzanak az ilyen dolgok, vagy álmodban is inkább feszengsz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem ezt alnodom... en ezt csinalom hetvegen :D (najo, eddig csak egyszer voltam meztelenul egy erdoben)
2015. okt. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer almodtam hogy mesztelennek erzem magam holott 2 reteg ruha volt rajtam. Ugy lett vege hogy leestem az agyamrol es jol bevertem magam
2015. okt. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Linó03 ***** válasza:
Én még nem álmodtam ilyet.
2015. okt. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már egyszer álmodtam ilyet, és szégyent éreztem, hogy nincs rajtam ruha. Nem volt kellemes álom.
2015. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy olyan álmom, hogy meztelen felsőtesttel végigmegyek a házunkhoz közel lévő forgalmas utcán. Elején kicsit fura volt, de aztán közömbös. Nem volt szégyenérzetem, pedig nem tartom magam szépnek.
2015. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!