Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is szoktatok olyat csinálni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is szoktatok olyat csinálni, hogy napokig leálltok az önkielégítéssel annak érdekében, hogy egy későbbi időpontban hatalmasabb legyen az orgazmus?

Figyelt kérdés
Vagy minden nap gépiesen megy a maszti. Én most már egy hete nem csináltam, és már igencsak feszegetem a határaimat, amikor már nem fogom tovább bírni.

2015. okt. 11. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatok a korodat és a nemedet? :)
2015. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatjuk* Bocs
2015. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam ezt csinálni. 18L
2015. okt. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 opened paradise ***** válasza:
Aha. Rekord fél év. Na azt többet nem...
2015. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Linó03 ***** válasza:
Én is, mikor hogy van hozzá kedvem. L
2015. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én jelenleg több, mint egy éve vertem ki utoljára, most már nem is kívánom... bár én nem azért szoktam le róla, hogy később jobb legyen

18f

2015. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De nem is azért, hogy nagyobb legyen,hanem inkább könnyebben elérjem :)
2015. okt. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Én is szoktam sőt az ún. "edging" technikát is szoktam alkalmazni aminek a lényege h verem a farkam aztán amikor érzem h mindjárt elélvezek, akkor abbahagyom. Nem is olyan könnyű pont a legjobb pontnál megállni. Ezt eljátszom párszor. Van h olyan pillanatban állok meg h egy orgazmushoz hasonló élményem van, ami sokkal hosszabb (percek akár) de nem jön ki semmi.

Ilyenkor aztán van h végül megkegyelmezek magamnak is az utolsónál nem állok meg, az élvezés általában hatalmas. Van h pár érintésre elélvezek, de volt már h pusztán gondolattól is.

De a legizgalmasabb amikor 4-5 ilyen "majdnem elélvezés" után abbahagyom, nem élvezek el és visszaveszem a gatyám aztán mintha mi se történt volna. Persze az agyam még fél óráig pörög amíg lehiggadok.

Volt már h ezt eljátszottam egy egész héten mindennap. Egészen hihetetlen érzés volt utána elélvezni. De sokat kell gyakorolni, és jó önuralom kell h kibírja az ember egy hétig.

Az igazán jó ha barátnő csinálja, ez most folyamatban van, csak sajnos nem teljesen érti, mire is jó ez nekem ez az egész?

2015. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam neha,hogy 1-2 hetig nem masztizok:D Utana akkorat elvezek, hogy majd' elajulok. De altalaban nem birom 2-3 napnal tovabb. 18/L
2015. okt. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!