Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van okom aggódni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom aggódni?

Figyelt kérdés

most kezdtem el szedni fogamzasgatlo tablettat. az elso level csutortokon fogyott el. azt irta a tajekoztato, hogy a gyogyszerszuneti nap 2. vagy 3. napjan fog jelentkezni verzes. az mara volt esedekes, de letelt ez a nap is. a tajekoztato szerint az elso szemet a menstruacio elso napjan kellett beszedni, es egy hetig kiegeszito fogamzasgatlot hasznalni. ezt is betartottuk, ket hetig meg gumit hasznaltunk, utana probaltuk ki anelkul. de nem akar megjonni... van okom aggodni, vagy amig nem szokik hozza a szervezetem, addig keshet a menstruacio?


22L


2015. okt. 11. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy ismerosom teherbe esett ilyentol:(

Remelem te nem leszel, de azert vegezz tesztet ha nagyon kesik

2015. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ilyentol? milyentol? mindent ugy csinaltam, ahogy a tajekoztato leirja...
2015. okt. 11. 21:32
 3/4 anonim válasza:
Vegyèl tesztet!!
2015. okt. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy terhes!!!


A havid első napján elkezdted,az okés. Ez az első levélnél van csak így,a legeslegelsőnél!

Utána vársz 7 nap szünetet.Teljesen mind egy,hogy megjön-e,vagy hanyadik nap,te 7 nap szünetet tartasz.

A 8. napon veszed be a következő levél első szemét.

Ismét 21napig szeded,majd megint 7 nap szünet,a 8.napon újra a kövi levél első szeme és így tovább.


Jól csináltad,nem lesz baj. Az,hogy nem jött meg a havid,természetes. Mert most kezdted el szedni,most kapott plusz hormont a szervezeted. 1-2-3 hónap,és beáll a havid teljesen.


Én 3 éve szedek fog.gátlót. Először 1 régebbi fajtát szedtem,annál az utolsó szem utáni 4.nap jött meg.

Fél éve szedek új fajtát,modernet,kisebb hormontartalmút,és 3napra jön meg a havim az utolsó szem után.


Ez változó,mindenkinél más.

Lehet,hogy 1-2hónapig barnás folyásod lesz mikor szeded a gyógyszert is.Ez is lehetséges.Bár nálam nem volt,több barátnőmnél volt ilyen.


Tuti nem vagy terhes.ne aggódj:)

Csütörtökön vetted be az utolsó szemet,akkor azt jelenti,hogy most pénteken veszed be a következő levél első szemét.

Szexeljetek nyugodtan a pároddal,nem lesz gond,hidd el.

Majd megjön,ha ebbe a hónapban nem is,majd a következőben. Be fog állni napra pontosan a havid.


Ha bármi kérdésed van,akkor írj üzenetet.


21/L

2015. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!