Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármas szexröl mi a véleményet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármas szexröl mi a véleményetek érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
vagy aki probálta már milyen tapasztalatai vannak
2015. okt. 13. 11:19
 1/8 PearlDiver ***** válasza:

Hát ez is olyan, hogy amíg nem próbáltad, fogalmad sem lehet, hogy milyen. Csak elképzelések.

Mi a barátnőmmel (aki kicsit biszex hajlamú) régóta játszunk a gondolattal, van is egy lány akit szívesen bevennénk, de még nem határoztuk el magunkat. Ő attól tart, a másik lánnyal olyan jól érezném magamat, hogy őt már utána nem szeretném annyira. Szerintem ez a veszély nem fenyeget, majd meglátjuk mi lesz.

2015. okt. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
érdemes, megfelelő emberekkel!
2015. okt. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi igen, a plusz pasisat!

A kezdetekkor megbeszéltünk mindent, fél évig készültünk rá, mi a 3.-at csak élő szexjátéknak tekintjük, eszünk ágában sem áll kapcsolatot tartani bármelyikkel is :)

Olyan embert kerestünk akivel olyan dolgokat lehet kipróbálni, amiket párosban nem!

A szexuális életünk amúgy fantasztikus, 6 év után sem unjuk a másikat, a többes csak esemény jelleggel szerepel az amúgy is szines palettán, pár havonta egy alkalom :)


Igaz, így nehezebb találni partnert, sokan állandó kapcsolatot szeretnének párral, mi ilyet meg nem!


Nekünk érdemes volt kipróbálni!


22/34 Pár

2015. okt. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te 28 évesen jöttél össze egy 16 évessel?
2015. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 hónap híján 17 évessel... Közöd hozzá???

2 éve a feleségem is...

Törvényt nem sértettem vele, ő meg már akkor komolyabb hozzáállású volt mint a gyakoris nagy része most.

Én meg még most is fiatalos vagyok. Gondolkodásban és kinézetben is.

2015. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy párhoz csatlakoztam, az ő szemszögüket nem tudom, de úgy láttam hogy eléggé élvezték és azóta is együtt vannak, szóval nem hiszem hogy náluk probléma lett volna utána, és persze én is élveztem.

23F

2015. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én ki akarom próbálni a párommal mert izgatna ha egy nagyobb farkú fiatalabb srác keményen megdugná és jobban élvezné a szexet mint velem mert tudná a srác többig csinálni mint én meg mert ugye nagyobb a farka is. :) és utána én meg megdugnám őt kitágultan. 18/F
2015. okt. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha stabil érzelmi kapcsolatban vagytok, és mindkettőtök fantáziáját izgatja a hármas, akkor érdemes. Ha az egyikőtök kedvéért megy bele a dologba másik fél, úgy hogy vannakn ellenérzései a dologgal kapcsolatban, akkor biztosan törés lesz a kapcsolatban.
2022. jún. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!