Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a suliban szexelni 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a suliban szexelni 18 év felett, mert Házirend nem írja konkrétan, hogy tilos?

Figyelt kérdés
Titokban akarok a barátommal, nem nyilvánosan mindenki előtt, hogy mindenki tudja, hanem kikérezkednék óráról és akkor. Ha mégis lebuknánk, abból lehet valami?

2015. okt. 14. 19:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem benne van csak nem úgy hogy nem szabad szexelni
2015. okt. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 RRR ***** válasza:
100%

nem

gondold át

2015. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Az sincs benne, hogy ölni tilos, mégsem szabad gyilkolászni.

Attól, hogy valami konkrét szavakkal nincs tiltva, még nem is engedélyezett!

2015. okt. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
14%

Maximum a suli bikaja leszel

En is megtoltam a padtarsam a női WC be bejött egy csak es kiment kint megvart minket es beszólt ez igen...

Mondom neki ne irigykedj te is jöhetsz most azonnal 5 hét után lefeküdtem lassacskán 3 osztálytársával....

2015. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Házirend nem írja konkrétan, hogy légy észnél, de légy már észnél!

Ha nem tudjátok lebukás nélkül csinálni, akkor bele se kezdjetek szerintem. Mi barátommal folyton nyilvános helyeken csináljuk, de egyszer sem kerültünk bajba, mert értünk hozzá.

18/L

2015. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az írott szabályok mellett vannak íratlan szabályok is, amelyek a normális, a társadalom, a közösség által elfogadott és megszokott viselkedési normák.
2015. okt. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező!

Tisztelem a hozzáálásodat, hogy a gyakorikérdések fórumát használod fel fakultázs tanulmányi célokra. Rendkívül mód elismerésre méltó.


Azonban hadd javalljam számodra az iskolai nyelvtanórákat (nem, nem francia nyelv), mondarész elemzésekor pedig, kérlek, a helyhatározók ne kerüljék el kedves figyelmedet. Bár kétség kívül az alany és az állítmány a mondat legfőbb része, általában véve. Már ha van. De ha van helyhatározó, az se smafu. Szerintem.

2015. okt. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

Pardon: hozzáállásodat.

Ha már nyelvtan. Meg az én ótvar sz. billentyűzetem. Kínlódom itt vele, vazz.

2015. okt. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Én már mindenütt keféltem!

De az óvatosság, elővigyázatosság kell!

Igaz az nagyon izgató ha valaki megláthat, meglát!

Minket láttak meg, és pozitív élmény volt!

F/60

2015. okt. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ki ne hagyjátok!

Nagy buli!

Utána kérek privátot, hogy sikerült! :-)

2015. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!